У Заріччі відзначили День села, День знань і готуються до чергової сесії

28 серпня жителі Заріччя відзначили день народження свого села. Цього дня, за інформацією менеджера з питань проектної діяльності та інвестицій Ірини Тетерук, біля приміщення сільської ради зібралися і дорослі, і малі зарічанці, сільські депутати, керівники держустанов, а також гості інших сіл громади та фермерських господарств, представники Володимир-Волинської птахофабрики. З вітальними словами до земляків звернувся сільський голова Ігор Пальонка, представник нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч та голова фракції «УКРОП» Сергій Радкевич, які щиро вітали зарічанців зі святом, бажали їм усіляких гараздів і вручали подарунки. Не забули в сільраді про найстарших і наймолодших жителів та активістів, а також родину ювілярів Сергія та Галину Барсебських, які прожили разом 65 років, «Матір-героїню»Людмилу Абрамюк, яка народила і виховала 10 дітей, багатодітних матерів Світлану Сапаюк і Оксану Сідловську (по 7 дітей) та працівницю сільради Ольгу Хлопенюк, яка народила шестеро діток і є претенденткою на звання «Мати-героїня». Всі вони отримали пам’ятні подарунки. Після цього присутні дивилися концерт учасників художньої самодіяльності, ласували кулішем, юшкою, картоплею, а дітей більше двох годин розважали креативні аніматори. Закінчилося святкування дискотекою.
30 серпня сільський голова Ігор Пальонка взяв участь в районній конференції освітян, де звітував про виділення коштів для підготовки шкіл громади до нового навчального року. Комунальники громади замінили світильники вуличного освітлення в селі Дігтів. А зранку 3-го вересня в усіх навчальних закладах громади мелодійно прозвучав шкільний дзвоник, який нагадав школярам про початок нового навчального року і покликав їх у захоплюючу Країну знань. В день вересневого свята в усіх навчальних закладах громади на урочистих лінійках побували представники сільради: сільський голова Ігор Пальонка – в Суходолах, його заступник Ірина Лошенюк – у Ласкові, а секретар ради Іван Юхимюк – в Новосілках. Вони привітали учнів, учителів та їхніх рідних з Днем знань, побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні, особистісного росту, терпіння, витримки, добрих і надійних друзів, миру, злагоди, натхнення і наполегливості в досягненні омріяної мети. А представники ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» подарували кожному з першокласників Суходільської та Новосілківської шкіл каремати і повітряні кульки, а навчальним закладам – набори м’ячів. Цього дня гостинно відкрилися двері відремонтованих та оновлених приміщень і для найменших жителів сільради.
Зараз у Заріччі готуються до чергової сесії сільради. В переліку основних питань: внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік, звіт про виконання програми соцекономрозвитку поточного року, прийняття на баланс сільради зарічанської і ласківської бібліотек, блок земельних питань тощо.
Валентина Савчук, Зарічанська сільрада

Розділ новин: 

Коментарі