У Володимирі зросте тариф на вивезення сміття

У Володимирі зросте тариф на вивезення сміття
У Володимирі зросте тариф на вивезення сміття

КП «Полігон» планує збільшити тариф на вивезення та захоронення твердих побутових відходів з 10,5 грн за одну особу до 14,93. Також зросте вартість вивезення рідких побутових відходів. Різницю на час воєнного періоду компенсуватимуть з місцевого бюджету.
Про намір змінити тариф повідомили 14-го липня на сторінці комунального підприємства у фейсбуці.
Попередній перегляд тарифів на підприємстві проводили ще у 2017 році, у 2019 – його корегували за певними статтями.
Полігон планує провести перегляд тарифів шляхом коригування лише окремих складових: на збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів комунальні підприємства пояснюють здорожчанням паливно-мастильних матеріалів, запчастин, розміру середньої заробітної плати, вартості послуг з водопостачання та водовідведення – зміною системи оподаткування.
Із врахуванням норм накопичення, затверджених рішення виконавчого комітету міської ради №64 від 25.02.2021 року, вартість вивезення та захоронення побутових відходів на 1 мешканця будинку складатиме 14,93 грн. з ПДВ, що на 4,43 грн. або 42,2% більше нині діючої вартості (10,50 грн./мешканця з ПДВ).
На бюджетній комісії, яка засідала минулого тижня, депутати підтримали проєкт рішення щодо програми відшкодування різниці в тарифах на комунальні послуги на 2022-2023 роки, серед яких і КП “Полігон”. Зазначається, що різницю у тарифах буде компенсовано з місцевого бюджету.
Підприємство додає, що пропоновані нові, скориговані тарифи на послуги КП «Полігон» по вивезенню і захороненню твердих побутових відходів – одні з найнижчих у Волинській області та серед багатьох міст України з приблизно однаковою кількістю населення:
Місто Нововолинськ. Ціна на вивезення сміття для населення приватного сектору становитиме 20,23 гривні за місяць на одну особу. Для населення багатоквартирних будинків – 17,32 гривні на місяць за одну особу. Збирання та перевезення твердих побутових відходів – 89,76 грн/м3, для всіх споживачів послуг. Захоронення побутових відходів -26,44 грн/м3, для всіх споживачів послуг.

  • Місто Луцьк. Послуга з поводження з побутовими відходами для мешканців багатоквартирних будинків на одну людину в місяць зросла на 1,28 грн (з 26,33 грн до 27,61 грн), а для мешканців індивідуальної забудови на 1,45 грн (з 29,72 до 31,17 грн). Тариф на послугу з поводження з побутовими відходами для бюджетних та інших споживачів із захороненням за 1 метр кубічний зріс на 7,01 грн з 114,48 грн до 121,49 грн.
  • Місто Миргород, Полтавської області (більше 39 тис. населення). Тариф на послуги з поводження з ТПВ: для мешканців багатоповерхівок – 18,55 грн. в місяць за одну особу, для жителів приватного сектору – 21,99 грн в місяць за одну особу
  • Місто Прилуки, Чернігівська область (більше 50 тисяч населення). Тариф на послуги з поводження з ТПВ: для мешканців багатоповерхівок – 22,27 грн. в місяць за одну особу, для жителів приватного сектору – 23,34 грн в місяць за одну особу
  • місто Стрий, Львівська область (більше 50 тисяч населення). Новий тариф на послуги з поводження з побутовими відходами для сіл Стрийської громади становить 16,80 грн з особи в місяць.
  • Місто Рожище. Ціна на вивезення сміття для населення приватного сектору становитиме 26,50 гривні за місяць на одну особу. Для населення багатоквартирних будинків – 26,35 гривні на місяць за одну особу. Бюджетні організації, установи та інші споживачі – 195,5 грн/м3.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації даного повідомлення за адресою – м. Володимир, вул. Володимира Великого, 54, або на електронну адресу: [email protected]
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: