У Володимирі засідав виконавчий комітет міської ради

У Володимирі засідав виконавчий комітет міської ради
У Володимирі засідав виконавчий комітет міської ради

21 липня міський голова Ігор Пальонка провів чергове засідання виконавчого комітету Володимирської міської ради, на яке було винесено 28 питань порядку денного. З першим питанням порядку денного  “Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітету Володимирської міської ради за 1 півріччя 2022 року” виступила начальник управління “ЦНАП” Алла Троць. У звітному періоді проведено відповідну роботу щодо виконання вимог чинного законодавства в частині розгляду звернень громадян. У 1 півріччі  2022 року своїм конституційним правом скористався 421 громадянин. Загальна кількість звернень склала 448: із них зареєстровано 111 усних та 337 письмових звернень (27 колективних звернень). Керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк додала, що є необхідність провести роботу з керівниками структурних підрозділів міської ради та керівникам комунальних підприємств щодо покращення надання відповідей на звернення громадян. Міський голова Ігор Пальонка зауважив, що у час, коли в країні триває війна, всі повинні якнайшвидше допомагати громадянам всіх категорій у розв’язання їх проблем та питань, тому керівники управлінь, відділів, комунальних підприємств, старости повинні в зазначені законом терміни реагувати на звернення громадян. Головний архітектор міста Тарас Киба розповів про питання, які стосуються розміщення зовнішньої реклами у місті. Підприємцю Завгородній було продовжено термін дії дозволу на розміщення зовнішньої  реклами у місті та відмовлено у продовженні дії дозволу на встановлення певних рекламних сітілайтів. У зв’язку з закінченням терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, враховуючи доповідну  записку начальника відділу містобудування та архітектури, деяких власників рекламних конструкцій зобов’язано демонтувати їх.
Інші питання порядку денного, які були підтримані на виконкомі, стосувались вирішення звернень громадян з житлових питань, видалення дерев, виплат одноразових грошових допомог, реєстрації помічника, для дієздатної фізичної особи, яка за станом
здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, а також ряду питань, які були погоджені опікунською комісією. Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Оксана Виваль виступила з питанням “Про безоплатну передачу майна”, а саме отриманої мотопомпи в рамках міжнародної технічної допомоги проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на баланс КП «Управляюча житлова компанія» з метою якісного реагування на надзвичайні ситуації у громаді.
Начальник відділу комунальної власності Лариса Процька виступила з питанням “Про погодження  надання  послуг у сфері розваг на території міста Володимира” з метою погодити приватному підприємцю Литвиненко Р. А, котрий є тимчасово переміщеною особою та проживає у нашій громаді, дозвіл розмістити батут на території парку «Риловиця» на період  до 01.10.2022 р.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: