У Володимирі засідала комісія з питань законності

У Володимирі засідала комісія з питань законності
У Володимирі засідала комісія з питань законності

12 липня відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції у складі Романа Савюка та Олега Новосада, який приєднався до заходу онлайн.
Депутати заслухали звіт директорки туристично-інформаційного центру Ірини Ковальчук про роботу цього закладу і одноголосно висловили свою підтримку. Також проголосували за виділення фінансової допомоги військовим підрозділам, що дислокуються в місті, коштів на облаштування укриття в педагогічному коледжі, за зміни до статуту муніципальної варти, якими їй додано повноважень для складання адміністративних протоколів. Підтримано і програму сприяння діяльності Володимирської районної ради.
Інше рішення стосується присвоєння звання «Почесний громадянин Володимир-Волинської міської територіальної громади» (посмертно) 52 загиблим під час російсько-української війни захисникам України.
Проголосували також за рішення щодо створення у місті філії «Володимирський молодіжний центр» комунального закладу «Центр культурних послуг Володимирської міської ради», підтримали реорганізацію льотничівського територіального центру з соціального обслуговування громадян, співзасновником якого є і Володимирська міська рада, в комунальний заклад Центр надання соціальних послуг Зимнівської, Устилузької, Володимир-Волинської територіальних громад.
Підтримали і рішення включити депутатку Антоніну Лук’янчук до складу постійної земельної комісії.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: