У Володимирі вшанували працівників поліції

Цьогоріч 4 серпня вдруге на загальнодержавному рівні в Україні відзначається День Національної поліції. Цього дня в актовому залі Володимир-Волинського відділу поліції відбулися урочистості за участі представників міської та районної влади, духовенства і винуватців свята.
Розпочав захід начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик, який нещодавно отримав звання полковника поліції. Керівник у своїй промові розповів про становлення поліції Володимирщини та зазначив, що, незважаючи на реформу, вдалося зберегти боєздатний та професійний колектив, який докладатиме й надалі максимум зусиль задля збереження спокою мешканців міста і району. А найкращим оцінювачем роботи кожного правоохоронця є вдячне громадянське суспільство.
-Хоча реформування пройшло для нашого відділу трохи болісно, проте вже є наказ начальника УНП про введення додаткових 8 посад. Покращилося фінансування та автопарк, який нещодавно поповнився новими автомобілями, – повідомив Михайло Петрович та побажав професійної удачі, терпіння і усіляких гараздів родинам своїх колег.
Промову керівник відділу завершив віршем Ліни Костенко «Життя іде і все без коректур».
Володимир-волинський міський голова Петро Саганюк побажав особовому складу відділу поліції міцного здоров’я, сімейного щастя, добробуту, сили, наснаги й терпіння при виконанні надскладної й такої необхідної роботи, миру й усіх життєвих та Господніх гараздів. Очільник міста вручив Подяки володимир-волинського міського голови та грошові винагороди працівникам Володимир-Волинського відділу поліції: майору поліції Ігорю Байкевичу, старшому лейтенанту поліції Андрію Березі, капітану поліції Андрію Грицюку, старшому лейтенанту поліції Олександру Любохинцю, капітану поліції Сергію Максимюку, майорам поліції Івану Палійчуку та Віталію Редьку.
З вітальним словом звернувся до присутніх і керівник апарату Володимир-Волинської РДА Сергій Романюк. За сумлінне виконання службових обов’язків зі зміцнення правопорядку, утвердження державності та законності і з нагоди свята він вручив Грамоти голови РДА та голови районної влади, а також матеріальну винагороду майору поліції Миколі Віржанському, старшим лейтенантам поліції Олександру Дячуку та Наталії Курклінській.
До привітань долучився секретар Володимир-Волинської єпархії протоієрей Юрій Зінчук і подарував відділу поліції ікону архангела Гавриїла, аби вона завжди слугувала оберегом нашим правоохоронцям.
Начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик від імені всього особового складу відділу подякував гостям за вітання та підтримку.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі