У Володимирі-Волинському поховали наймолодшого Героя АТО

27 лютого Володимир-Волинський оповила невимовна туга за 20-річним Героєм неоголошеної війни Дмитром Колєсніковим.
Це була найвелелюдніша панахида у місті. Дмитро – наймолодший Герой Володимира-Волинського. Сліз не могли стримати навіть дорослі чоловіки.
Дмитро Колєсніков загинув 22 лютого у сумнозвісному селищі Піски на Донеччині. Він був єдиним сином у батьків і патріотом з великої літери. Взимку минулого року відстоював краще майбутнє України на Майдані в Києві. Там знайшов однодумців та приєднався до «Правого сектора». Добровольцем вирішив піти на війну, вступив до Добровольчого українського корпусу «Правий сектор Волині», в якому побратими називали його «Правий». За життя усім, хто його знав, Дмитро запам’ятався як розумний юнак, добрий і співчутливий. Він любив Україну і хотів бачити її квітучою та могутньою. Борючись за краще майбутнє своєї країни, Дмитро віддав найдорожче, що мав, – своє життя.
Попрощатися з Дмитром прийшли всі студенти агротехнічного коледжу, студентом якого він був, та чимало побратимів із «Правого сектора».
Тіло з труною Героя на руках пронесли центральною вулицею міста від дому до собору Різдва Христового, у якому його відспівали.
Зі сльозами на очах священик Юрій Пилипець ледь зміг виголосити проповідь:
«Ми сьогодні прощаємося ще з одним Героєм України, ще з однією прекрасною людиною, життя якої обірвала ворожа куля. Хай Господь прийме його в своє Царство, а ми пам’ятатимемо і згадуватимемо про нього на землі».
Слова співчуття батькам та рідним висловив також міський голова Петро Саганюк.
Під вигуки: «Слава!» та «Слава батькам Героя!» Дмитра востаннє пронесли центральними вулицями міста, а з різних установ та організацій виходили люди, аби віддати йому останню шану.
Поховали Героя на Федорівському кладовищі міста Володимира-Волинського.
Коротке відео можна переглянути на сайті нашої газети http://mistovechirne.in.ua/
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі