У Володимирі-Волинському навчали роботодавців

У Володимирі-Волинському навчали роботодавців
У Володимирі-Волинському навчали роботодавців

У приміщенні Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели бліцнавчання для роботодавців.
Навчання відбулося за участі головного державного інспектора праці Управління Держпраці у Волинській області Сергія Невмержицького, начальника Володимир-Волинської ОДПІ Надії Демчук, головного спеціаліста відділу забезпечення бюджету фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного Фонду України У Волинській області Ганни Ключук.
Основною метою проведення таких заходів – це роз’яснення працедавцям щодо неприпустимості допуску до роботи без оформлення трудових відносин за галузевим спрямуванням: транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, ремонт автотранспортних засобів та технічне обслуговування.
Модераторкою заходу виступила директор філії Наталія Уколова, яка ознайомила присутніх зі складом учасників та порядком проведення навчання.
Під час навчання роботодавці дізналися про штрафні санкції та їх розміри в разі порушення роботодавцями чинного законодавства. Крім того, учасники мали змогу отримати додаткові відомості щодо нарахування заробітної плати та прийняття працівників на роботу.
Під час зустрічі роботодавці були поінформовані про можливості служби зайнятості щодо підбору персоналу.
Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь». Роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на конкретні запитання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: