У Володимирі-Волинському гральні заклади не працюватимуть у нічний час

Заборонити роботу закладів грального бізнесу в нічний час пропонують у Володимирі-Волинському.
Відповідну пропозицію озвучив у своєму запиті депутат Сергій Радкевич. Він звернув увагу на те, що у Володимирі-Волинському, особливо в центрі міста, склалася ситуація, коли під вивісками державних лотерей працюють заклади грального бізнесу.
Сергій Радкевич вимагає терміново винести на чергове засідання виконавчого комітету міської ради питання заборонити роботу закладів грального бізнесу в нічний час з метою належного контролю за їхньою діяльністю контролюючими органами на виконання клопотання ДФС.
Слід зазначити, що це вже другий запит депутата стосовно цієї болючої проблеми. Перший він озвучив ще влітку і адресував місцевим фіскалам. Ті, хоч і були обмежені у праві проводити перевірки, з’ясували, що потрібні дозвільні документи у половини суб’єктів грального бізнесу закінчилися і ті працюють нелегально. Результати перевірки фіскали направили у місцеву поліцію. Остання не спромоглася належним чином відреагувати, і гральні заклади працюють далі.
-В інших містах хоча б рейди по цих закладах проводять, а у нас нічого не робиться. Тому я подав ще один запит про обмеження їхньої роботи в нічний час, який колеги-депутати підтримали. Нещодавно начальник управління економічного розвитку та інвестицій Оксана Субицька повідомила мені: щоб уникнути судової тяганини з власниками грального бізнесу, для початку потрібно прийняти регуляторний акт, а вже згодом виконком прийме рішення про заборону роботи закладів грального бізнесу в нічний час, - пояснює депутат.
Сергій Радкевич каже, що одержимі грою люди виносять з дому цінні речі, вдаються до позик, і тому закликає жителів міста не піддаватися спокусі легких грошей, а насамперед думати про свою родину, а не про примарний виграш.
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі