У Володимирі-Волинському буде госпітальний округ

Щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 30 серпня, розпочалася з виступу начальника управління з газопостачання та газифікації Олега Бомазюка, який довів до відома присутніх інформацію про встановлення будинкових лічильників. Як зазначив пан Бомазюк, є рішення національної комісії (так званого державного регулятора), яка здійснює регулювання споживання газу, про обов’язкове встановлення загальних лічильників у багатоквартирних будинках. Встановлення лічильників має бути завершене до 01.01.2018 року. На забезпечення лічильниками виділено 4600 мільярдів гривень. Якщо мешканці будинку відмовляються від встановлення лічильників, то, відповідно до Постанови Кабміну, права на заперечення вони позбавлені й переводяться на граничну норму споживання газу. Олег Бомазюк наголосив, що Волиньгаз є лише виконавцем даного розпорядження, а тому зобов’язаний виконати програму і змінити нічого не може. Міський голова Петро Саганюк з іронією зауважив, що все робиться для «блага» народу. Порушується справедливість, адже одній сім’ї буде потрібно більше газу, іншій – менше. Виникатимуть конфлікти.
Викликає тривогу той факт, що епідемія африканської чуми, на яку хворіють свині, досягла меж Волині. Ось чому має бути жорсткий контроль продажу свинини на ринку, бажано пропонувати інші види м’яса.
Керівник управління комунального господарства Віктор Фіщук наголосив, що у зв’язку з початком реконструкції вулиці Ковельської виникнуть певні незручності, і просив пішоходів та водіїв виявити розуміння. Міський голова акцентував увагу на тому, що слід міняти систему асфальтування вулиць. Надалі вони асфальтуватимуться лише за умови, якщо буде створено вуличний комітет і обраний голова. Петро Саганюк запропонував створити дитячі майданчики на території шкіл. Навчальний рік слід розпочати із заготівлі овочів, але не закуповувати у перекупників, але користуватися послугами овочевої бази, сільськогосподарських товариств, фермерів.
Під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ очільник міста відповів на їхні запитання.
-Чи буде у Володимирі-Волинському госпітальний округ?
-Це проблема, яка обговорювалась на рівні області. Я думаю, що госпітальний округ у місті буде. У нас хороша лікарня, станція переливання крові. У Володиимирі дислокована потужна військова частина. Поряд кордон. Проблема ще в тому, і я про це не раз казав головному лікареві, що від медиків немає належної ініціативи. Ініціатива йде від мене.
-Склалася тривожна ситуація зі скороченням ліжко-місць у ТМО. Чи є перспектива на покращення?
-Не будемо скорочувати. Приймемо відповідне рішення на сесії. У нас і так 280 ліжко-місць, а значить, маємо право на більше.
-Незабаром початок опалювального сезону. Чи буде тепло в оселях?
-Тепло буде на 100%. Але не виконує своїх зобов’язань держава.
-У будинку №3 на вулиці Сагайдачного встановили лічильники, але жителі скаржаться, що тарифи стали вищими.
-У них депутат Ярослав Жук, який добре знається на законах. Нехай звернуться до нього.
-В Інтернеті було фото, як через перехід на вулиці Ковельській перевозили інваліда, і наголошувалося на відсутності під’їзду.
-Люди праві. Але на більшості переходів під’їзди є. Ми врахуємо це зауваження.
-Місяць працює система «ProZORRO». Результати невтішні.
-Відкоригуємо. Ми зібрали пропозиції всіх бюджетних організацій, визначимося. За місяць ми дійсно нічого не купили. Причина в тому, що фінансуємося у «ProZORRO», а підприємці – ні.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі