19 січня у Володимирі відсвяткували Водохреща. Дійство відбулося на пляжі річки Луга, що знаходиться на виїзді з міста.
На початку капелан 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого отець Ігор Бігун відправив службу та освятив воду, яку усі охочі могли набрати та принести додому.
Після цього самі сміливі, серед яких були й діти, мали змогу зануритися у води річки, прийнявши виклик сили волі і випробування віри.
Спеціально для безпеки жителів громади на місці купання працювали рятувальники місцевої бригади. А також бійці 14-ї ОМБр облаштували спеціальні намети, щоб люди могли переодягнутися, і пригощали гарячим чаєм.
І вже традиційно, торгова марка “Епікур” пригощала присутніх на святкуванні смачнючим кулішем, який був приготований працівниками Володимир-Волинської птахофабрики.
Загалом на святкуванні на березі річки не було багато людей, як зазвичай, але святкування цієї дати відновилося після річної перерви, пов’язанної із карантинними обмеженнями.
Коментарі