У Володимирі відбувся «смачний» фестиваль

У неділю 17 вересня в парку «Слов’янський» відбувся фестиваль «Смаковиця по-володимирськи». На свято уже традиційно зійшлися мешканці Володимира, щоб скуштувати ласощі та смачні страви місцевих підприємців і жителів міста. Фестиваль розпочався о 12 годині. Відвідувачі мали змогу поласувати шашликом, варениками, кулешем та багатьма іншими стравами. Також можна було придбати медовуху та інші продукти з меду.
Усі охочі могли фотографуватися на фоні багатьох фотозон осінньої тематики, які були розміщені по всій території парку. Також під час фестивалю діяв ярмарок хенд-мейду, на якому свої роботи виставляли майстри з усієї області. А господині з Володимир-Волинського міського територіального центру та слухачі Університету ІІІ віку разом із гостями із Шацька влаштували неперевершену виставу із смачним завершенням. Під час співу та гри на баяні вони ліпили дуже смачні вареники, скуштувати які змогли усі бажаючі.
На сцені виступали дитячі колективи, аматорський театр, танцювальні колективи, солісти агротехнічного коледжу, фольклорні колективи. А ще проводили ряд майстер-класів з приготування страв. На вечір організатори приготували оркестрове шоу «Марш до страви» та виступ нововолинського гурту «Цвях».
Не обійшлося на найсмачнішій події міста і без конкурсів, призів і лотерей. За інтернет-конкурс перемогу отримав Мирослав Марусіч, а лотерейний білет виявився щасливим для Ярослава Кондисюка. Оригінальністю цьогорічної «Смаковиці» був конкурс для людей зі «смачними» прізвищами. Їх прийшло чимало на фестиваль. Подарунки отримали наймолодша учасниця однорічна Ганнуся Сало та найстарший учасник, 70-річний Федір Шулик. А головний приз від фестивалю дістався юній володимирчанці Настусі Куліш!
Присутні чекали на аукціон, на якому за хороші гроші можна було купити мішок цукру, крупи, мед, живу качку, курку і навіть порося.
Традиційно на «Смаковиці» визначали коронну страву. До журі входили як професіонали, так і народні дегустатори. Одностайно вони обрали «Смаковицею-2017» - «Княжого сома» від кафе «2000», а підприємець Галина Яковлева отримала від голови оргкомітету фестивалю Лариси Кулікової та голови Асоціації кулінарів України Миколи Находа «корону» – кулінарний ковпак і фартух з логотипом «Смаковиці».
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі