У Володимирі відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

У Володимирі відбулось засідання комісії ТЕБ та НС
У Володимирі відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

3 жовтня під головуванням міського голови Ігоря Пальонки відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному стояло чотири питання, по кожному з них прийнято відповідні рішення.
Про заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації  з керованих інфекцій у громаді доповідали директор районної санітарно-епідеміологічної станції Валерій Оніщук, а також гендиректор КП «Володимирський центр первинної медичної допомоги» Катерина Чубок. Ситуація зі щепленнями загалом є благополучною. Серед «відмовників» 460 дітей, що становить менш як 5%. Медики прийняли рішення звернутись за сприянням щодо проведення вакцинації до керівництва закладів освіти.
Про хід підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років звітували начальник управління інфраструктури Ігор Возний, а також керівники підприємств житлово-комунального господарства. Підготовкою займались  згідно з затвердженими планами, усі практично готові до зими, про що доповідали на засіданні оперативного штабу (див. https://volodymyrrada.gov.ua/pro-gotovnist-do-zymy-na-zasidanni-operatyv... ), відбулась зустріч із головами ОСББ та ЖБК щодо проведення ряду обов’язкових заходів напередодні сезону.
В.о. директора КП «Володимиртепло» Сергій Приступа запевнив, що підприємство готове увімкнути тепло споживачам у передбачені терміни. Є проблема із нестачею кадрів, адже фахівців забирають на війну. З лімітами на газ все добре.
На випадок відсутності електроенергії, КП «Володимирканал» забезпечено альтернативними джерелами живлення, розповів його директор Сергій Луцюк. Сьогодні отримано генератор, на який на останній сесії виділялись кошти, днями прибуде ще один. За тривалої відсутності світла вода подаватиметься за графіком по кілька годин зранку і ввечері до 3-4 поверхів. Якщо ж буде стабільно працювати підприємство «Володимиртепло», де на обслуговуванні перебувають підвищувальні насосні станції, воду подаватимуть і на верхні поверхи, запевнив керівник водоканалу. У села, де є водонапірні вежі, для підкачування тиску за графіком підвозитимуть генератори. Міський голова Ігор Пальонка закликав ретельно продумати цю систему.
Керівник КП «Полігон» Володимир Собіпан доповів, що для підсипання доріг є достатньо солі, піску і піщано-сольової суміші, транспорт готовий. Одночасно горнути сніг зможуть сім одиниць техніки, водіїв поки що вистачає.
В.о. начальника УЖК Павло Коробейніков розповів, що на Ковельській, 73 ще не завершено роботи з ремонту електромереж. Є один проблемний дах на Луцькій, 109, який зараз у роботі. Періодично піднімається рівень води у п’яти будинках (на вул. Роксолани 4 і 6, Шевченка, 72 і 74, Луцькій, 253), про що повідомляють мешканці. Періодично там ведуться роботи з відкачування води. На запитання міського голови, куди діватись мешканцям вищезгаданих будинків на вул. Шевченка у разі повітряної тривоги, керівник УЖК пояснив, що для них працює укриття залізничного вокзалу.
Володимирська філія ПраТ «Волиньобленерго», яку представляв на засіданні головний інженер Олександр Романчук, готова до проходження зимового сезону. Є дві аварійних бригади і дві виробничо-технічних дільниці. Щоправда, не вистачає працівників.  
Після звіту Ігор Пальонка усім подякував за велику роботу, проведену під час підготовки до зими.
Про стан забезпечення громади якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою розповіла головна спеціалістка відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби Оксана Легкобит. Позитивно відзначила, що нині розв’язується проблема з водою жителям села Ласків, де спостерігалось перевищення вмісту заліза. Виробничий контроль якості води здійснюється постійно. За санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками, жителям громади постачається досить якісна питна вода, сказала вона.
Начальник 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ Олександр Богацький доповів про стан протипожежного водопостачання у громаді. Під час планової перевірки було виявлено 11 недоліків на пожежних гідрантах у зв’язку з тривалим використанням. Ведеться їх ремонт чи заміна. Слід вирішити питання по тих із них, де нещодавно прокладали асфальт, наприклад, на вулицях Сагайдачного чи Львівській, де гідранти було зміщено.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: