У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії

У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії
У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії

11 липня відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів у складі Наталії Василець, Сергія Коби, Андрія Принди та Миколи Савельєва.
Одне з перших питань порядку денного стосувалось Програми сприяння діяльності Володимирської районної ради, яке не було підтримане депутатами.
Одноголосно проголосували за задоволення бюджетних запитів військових формувань, що дислокуються в місті, спрямування коштів на придбання автомобіля для ще одного поліцейського офіцера громади, внесли зміни  до рішення міської ради від 04.06.2021 року № 7/10 «Про Комплексну програму захисту населення і території міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного  та природного характеру на 2021 – 2025 роки» (зі змінами), якими погодили виділення коштів на облаштування укриття у педагогічному коледжі.
Підтримали збільшення фінансування за Програмою «Безпечна громада» на придбання техніки і серверного обладнання для зберігання архівів системи відеоспостереження, продовження на рік дії цільової програми «Тепла оселя», згідно з якою, відбувається відшкодування виплати відсотків по кредитах, залучених об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків тощо.
Інше рішення стосувалось фінансування програми благоустрою громади, де додано кошти на кронування чи зрізання дерев, утримання громадської вбиральні, на ремонт і встановлення нових елементів дитячих майданчиків на місці пошкоджених. Адже після обстеження з’ясувалось, що заміни потребують 13 таких елементів за вісьмома адресами.
У зв’язку зі збільшенням кількості домогосподарств родин загиблих захисників з 70 до 106, а кількості дітей у таких родинах з 49 до 71, виникла необхідність збільшити витрати на виконання програми соціального захисту населення.
Погоджуючи виділення коштів на освітянські заходи, нагороджувальну атрибутику, перевезення учнів, депутати порушили тему купівлі окремого автобусу для шкільних перевезень. Навели приклад ліцею № 5, до якого доїжджає понад 300 учнів. Чи купувати його, чи збільшувати кількість рейсів для таких потреб, ще треба вирішувати. Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук дав доручення спочатку зробити аналіз учнівського пасажиропотоку.
Підтримано низку рішень щодо придбання меблів для укриття дитячих садочків № 2 і № 8, ремонту прилеглої території поблизу спортмайданчика у ліцеї № 3, на поточний ремонт входів до укриття ліцею № 5 та капітальний ремонт спортивного майданчика цього навчального закладу, на блискавкозахист гімназії села Ласків, відеоспостереження історичному музею імені Омеляна Дверницького тощо.
Право виділення коштів на облаштування у музичній школі санвузла, з урахуванням потреб дітей з особливими потребами, відстоював на засіданні особисто директор школи Роман Віслобоков. Оскільки профільна комісія не рекомендувала це рішення до розгляду сесії, йому довелось навести чимало аргументів на захист цього бюджетного запиту. І врешті-решт директору школи вдалось переконати депутатів.
На комісії підтримано також ряд питань житлово-комунальної сфери, серед них – реконструкція навісу для палива на вулиці Володимира Великого для КП «Володимиртепло», придбання лічильників газу та мотопомпи, капітальний ремонт насосного обладнання та котелень цього ж підприємства, капремонт водопровідних мереж на вулиці Миколи Хвильового, автобусної зупинки на вулиці Луцькій, придбання євроконтейнерів, повітродувок та контейнерів для піщано-сольової суміші для КП «Полігон», підсилення несучих конструкцій житлових будинків № 8 та № 17А на вулиці Данила Галицького. Погоджено виділення коштів на капітальний ремонт ОСББ, ЖБК, ОСН за програмою співфінансування.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: