У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії

У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії
У Володимирі відбулось засідання бюджетної комісії

Тридцять сім питань порядку денного розглянули на комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, яка відбулася 15 лютого у залі засідань Володимир-Волинської міської ради.
До складу комісії входять депутати Наталія Василець («Європейська Солідарність»), Олег Тимосевич («Самопоміч»),  Андрій Принда («За майбутнє»), Сергій Коба («Сила і честь») та Микола Савельєв («За майбутнє»).
Розпочалося засідання із питання затвердження звіту про виконання бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади щодо якого інформувала начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька.
Начальник відділу охорони здоров’я Сергій Юзефович поінформував про внесення змін до Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки.
Далі депутати розглянули ряд питань про внесення змін та доповнень до рішень міської ради, які стосуються інфраструктури громади. Певні дискусії виникли з приводу питання облаштування та розширення уже існуючого у громаді кладовища, а також виділення земельної ділянки для нового міського цвинтаря. Думки депутатів розділилися і з приводу введення ще однієї штатної одиниці в інформаційно-ресурсному центрі – спеціаліста, який займатиметься створенням та підтримкою діяльності ОСББ міста.
Про внесення змін до рішення міської ради від 04.06.2021 року №7/21 «Про призначення та виплату стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» поінформував начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук. Він запропонував збільшити суму стипендії до однієї тисячі гривень. Проєкт рішення депутати підтримали одноголосно.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці Володимир Атаманчук поінформував про внесення змін до рішення міської ради від 04.06.2021 року №7/10 «Про комплексну програму захисту населення і території міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки». Розляд даного питання депутати запропонували перенести, оскільки думки членів комісії розділились з приводу фінансування системи оповіщення.
Найбільш детально розглянули питання про внесення змін до рішення міської ради від 23.12 2021 року № 12/16 “Про бюджет Володимир-Волинської територіальної громади на 2022 рік”, оскільки воно стосувалось розподілу вільних лишків бюджетних коштів.
Також на розгляд депутатів було запропоновано ряд проєктів рішень, зокрема: про перейменування відділення муніципальної варти Володимир-Волинської міської ради та затвердження статуту в новій редакції, про затвердженя розпоряджень міського голови, виданих у міжсесійний період та ряд земельних питань.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: