У Володимирі відбулася святкова зустріч 14 ОМБр

11-го листопада у Володимирі-Волинському урочисто зустріли військовослужбовців 14-ої окремої механізованої бригади. Солдати та офіцери з перших днів війни з Росією захищали територію нашої держави в Луганській та Донецькій областях, виконуючи бойові завдання..
Урочистості розпочалися з привітання військових капеланів на території частини. Після цього військові пройшли маршем до центру міста під супровід військового оркестру. Біля НВК «ЗОШ №3-ліцей» поклали квіти до Дошки пам’яті загиблим побратимам.
У центрі міста військові, представники влади та місцеві жителі поклали квіти до обеліска Слави та Дошки пам’яті загиблим учасникам АТО. Подякували бійцям за мужність, патріотизм, відданість народу та вручили нагороди командуючий військами оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк, командир бригади полковник Олександр Жакун, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, міський голова Петро Саганюк, голова районної ради Роман Гук, голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець.
Пізніше у районному будинку культури для військовослужбовців відбувся концерт, спільно організований районним і міським відділами культури. Для присутніх співав Волинський народний хор.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі