У Володимирі Відбудеться акція «Різдво з усім світом»

25 грудня на Площі Героїв о 15 годині відбудеться особлива подія – Всеукраїнське пісенне різдвяне дійство. «Творчо-просвітницька акція під назвою «Різдво з усім світом» стане стартом проекту, організованого в рамках відзначення 500-річчя Реформації в Україні» – повідомляє Олена Нечипорук, прес-секретар проекту Р500 Волинь.
- Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет ініціює проведення заходу в масштабах усієї Волинської області – розповідає пані Олена. - У населених пунктах Волині, де представлені протестантські громади, будуть організовані різдвяні дійства, метою яких є закликати жителів наших міст , селищ та сіл до відзначення події Народження Спасителя Ісуса Христа та до спільної молитви за Україну. Ціль заходу - в спільному святкуванні Різдва об`єднати усіх християн навколо біблійних цінностей.
Одним із організаторів цього дійства у нашому місті є церква євангельських християн баптистів «Дім Євангелія». Пастор церкви Леонід Радюк детальніше розповів про подію, яка відбудеться.
- Участь в акції у Володимирі-Волинському візьмуть місцеві церкви християн віри євангельської п’ятидесятників і євангельських християн баптистів, а ще до слова і молитви запрошені представники влади – розповідає пан Леонід. - Також о 16 годині у районному будинку культури відбудеться концертна програма за участю хору нашої церкви та проповідника  Віктора Рєзника, «історія якого небайдужа для кожного».  8 січня планується проведення «Свята Різдва», яке організовує церква  християн віри євангельської п’ятидесятників у приміщенні РБК на 15 годину. Також для діток нашого міста і району 9 січня об 11 годині покажуть різдвяну виставу «Незвичайний День народження». Ми запрошуємо усіх мешканців та гостей міста приєднатися до спільної хвали Народженому Спасителю.
Олексій Біянов м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі