У Володимирі установлюють ручні водорозбірні колонки

У Володимирі установлюють ручні водорозбірні колонки
У Володимирі установлюють ручні водорозбірні колонки

Беручи до уваги ситуацію з обстрілами російськими військами об’єктів критичної інфраструктури України, що призводить до відключення електроенергії  та водопостачання у містах, виникла нагальна потреба встановленням водорозбірних колонок. Зокрема й у Володимирі. У зв’язку із цим, багатьох жителів цікавить питання: де саме вони будуть облаштовані, або відновлені?
КП «Володимирводоканал» повідомляє: не усі колонки вдасться відновити. Це пов’язано насамперед із технічними можливостями. Почнімо з того, що будувалися вони у 70-х, а деякі у 30-х роках, коли у місті не було центрального водопроводу. Тому не важко уявити, у якому стані знаходяться мережі, що повністю прогнили. Крім того, під час обстежень з’ясувалося, що у деяких місцях відсутня вода.
Отже, водорозбірні колонки будуть встановлені та відновлені там, де є технічна можливість, і розміщені таким чином, щоб у разі гострої потреби або непередбачуваних ситуацій люди мали доступ до води.
Загалом наразі заплановано встановлення восьми  нових колонок. Чотири свердловини вже вдалося пробурити і облаштувати водорозбірні ручні колонки, не під’єднаних до мережі централізованого водопостачання, що знаходяться за адресами: вулиця Луцька, 105, Ковельська, 122, на перехресті вулиць Олега Ольжича -Луцької та поруч з ДНЗ «Вишиванка». У планах облаштування ще чотирьох нових колонок на вулицях Академіка Глушкова, Поліської Січі, Зимнівській та центральній частині міста. 
Перелік ручних водорозбірних колонок, не під’єднаних до мережі централізованого водопостачання, та переданих на баланс КП « Володимирводоканал», що знаходяться за адресами:
Гайдамацька, 11
Білобережна 13
Шевченка 54, 40
Соломії Крушельницької, 1, 
Кунцевича, 10. 
Професора Бобка, 8 (приватна територія).

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: