У Володимирі перевиконали бюджет на 5 мільйонів і заплатили державі 7 мільйонів

Публікації

15 листопада на засіданні виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради прозвітували про стан виконання бюджету міста за 2018 рік.
Як зазначила заступниця начальника фінансового управління, бюджет міста за підсумками 9 місяців виконаний на 104,5%. Це означає, що понад план по доходах отримано більше 5 мільйонів. Крім цього, посадовець зазначила, що початковий план міста загалом перевиконаний на 23%, тобто надійшло трохи більше 22,4 мільйонів.
Міський голова додав, що у місті мають ще використати близько 7 мільйонів гривень для завершення робіт по об’єктах. Додамо, що Володимир-Волинський - одне з тих міст, яке платить реверсну субвенцію державі. За 2018 рік було нараховано 9,3 мільйони гривень. Станом на середину листопада до державного бюджету перераховано 7 мільйонів гривень.
Реверсну дотацію призначили тим містам, які мають депозитні рахунки. Доповідачка зазначила, що за 9 місяців на депозитному рахункові було розміщено тимчасово вільних коштів в сумі понад 46 мільйонів. Для фінансування захищених статей видатків з депозитних рахунків було повернено 34,6 мільйони. Станом на 1 жовтня на депозитному рахункові знаходилося 11,5 мільйонів гривень. За розміщення коштів, до міського бюджету надійшло 980 тисяч гривень в якості відсоткових нарахувань на депозит.
Також держава «скинула» на місцевий бюджет оплату праці викладачам та медикам, через нестачу відповідних державних субвенцій. Загалом сума склала біля 8 мільйонів.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі