У Володимирі на сесії міської ради виділили майже 45 мільйонів гривень на потреби військових

У Володимирі на сесії міської ради виділили майже 45 мільйонів гривень на потреби військових
У Володимирі на сесії міської ради виділили майже 45 мільйонів гривень на потреби військових

18 липня відбулось засідання чергової 27-ої сесії міської ради. З 34-х чинних на сесії були присутні 28 депутатів, які розглянули понад 90 питань порядку денного.
Передусім було оголошено про зміни у депутатських фракціях, згідно з якими, новим головою фракції «За майбутнє» замість Андрія Гнатюка тепер є Тетяна Дьоміна. А депутатку Антоніну Лук’янюк, яка прийшла у фракцію «Сила і честь» замість Валерія Зінкевича, включено до складу земельної комісії.
Ганна Радкевич озвучила запит, який стосувався вигулу собак без повідка чи намордника, що є порушенням правил, а також створює загрозу для дітей тощо. Опираючись на досвід сусідніх міст, депутатка закликала прийняти рішення, яким покласти функції контролю за ситуацією і накладення штрафів на муніципальну варту.
Одним з основних проєктів рішень було внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, викликане розподілом понад 104 мільйонів, які надійшли до місцевої казни шляхом перевиконання за 6 місяців цього року. Майже половину цієї суми – близько 45 мільйонів гривень – виділили для потреб військовослужбовців. Відповідно до запитів військових частин А2892 та А1008, кошти будуть спрямовані на забезпечення їхніх першочергових потреб.
Окрім цього, майже півтора мільйона гривень виділено на співфінансування придбання шкільного автобуса, 812 тис. грн – на щомісячну фінансову допомогу сім’ям загиблих та померлих захисників, близько 4 млн грн – на співфінансування капітальних ремонтів, які проводять ОСББ та ЖБК, у тому числі й ліфтів, 442 тис. грн – на облаштування відеоспостереження на Алеї слави, що на Федорівському кладовищі, 474 тис. грн – на ремонт дитячих майданчиків, а також на ремонти закладів освіти, культури, спорту тощо.
У депутатів виникло запитання щодо доцільності виділення коштів для виготовлення проєкту на ремонт укриття фахового педагогічного коледжу, адже це установа обласної комунальної власності. На що директор навчального закладу Микола Савельєв пояснив, що протирадіаційне укриття, розміщене в підвальному приміщенні гуртожитку, обслуговує не тільки студентів, а й внутрішньо переміщених осіб і мешканців сусідньої багатоповерхівки. Нині воно розраховане на 790 осіб, а планується – на 1400. Тож за рішення проголосували.
Після дискусії про виділення 950 тисяч гривень на автомобіль для поліцейського офіцера громади, кількість яких має зрости до двох штатних одиниць, пропозицію виключити це питання з проєкту рішення не було підтримане. Присутній на сесії начальник Володимир-Волинського районного відділу поліції Василь Майданюк пояснив, що для належного виконання посадових обов’язків офіцеру потрібне нове авто – є відповідні нормативні вимоги.
Окрім цього, на сесії прийнято ряд рішень про надання дозволів на розроблення детальних планів території частини окремих вулиць. Не підтримали надання такого дозволу для проєкту, що стосувався частини вулиці Данила Галицького. Розглянуто і проголосовано за низку проєктів землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок.
Жодного голосу «за» депутати не віддали за передачу в оренду земельної ділянки на вулиці Луцька, 8, де розташоване колишнє кафе «Пузата хата», яке вже багато років не функціонує. Один з аргументів – це самовільно зведена в охоронній зоні валів городища будівля, хоч пізніше й узаконена в судовому порядку. Крім того, не є окрасою міста. Питання, поза сумнівом, слід вирішити найближчим часом, адже воно затягнулось, – зазначили депутати.
Іншим рішенням підтримано присвоєння звання «Почесний громадянин Володимир-Волинської міської територіальної громади» 52-ом загиблим чи  померлим землякам-військовослужбовцям.
Підприємство «Суходоли Вест Вінд-1» отримало дозвіл на розроблення детальних планів територій для будівництва вітроелектростанцій.
У «Різному» з-поміж інших виступив Микола Матусевич, нині військовослужбовець 55-го батальйону тероборони, що на 80% сформований з наших земляків. Нині чоловік входить до рекрутингової групи, що здійснює доукомплектацію цього підрозділу. І закликає міську раду допомогти з поширенням інформації про цей набір у громаді. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: