У Володимирі може з’явитися вільна зона WI-FI та власне радіо

. Мешканці нашого міста підтримали відповідну електронну петицію до Володимир-Волинської міської ради, яка з’явилася на сайті Президента України 1 січня.
У тексті петиції йдеться: «У ході шаленого розвитку ІТ-технологій, потреб місцевих жителів та туристичної привабливості міста, пропоную встановити у парку «Слов’янський» та на площі міста безкоштовний WI-FI за рахунок коштів місцевого бюджету».
Автор проекту Андрій Кандиба розповідає, що ця ідея існувала вже кілька років, а з появою можливості подати електронну петицію, він відразу нею скористався. На збір підписів надається місяць і за цей період, навіть кількома днями раніше, петиція зібрала бар’єр в 150 підписів. На засіданні депутатської комісії начальник фінансового управління виконкому міської ради Тетяна Шибирин розповіла, що на реалізацію запланованого у Програмі розвитку туризму у Володимирі-Волинському на 2016-2017 роки у бюджеті закладено 10 тисяч гривень.
Андрій Кандиба також поділився ідеєю спільного з Юрієм Зайцем проекту, до якого можуть долучитися всі жителі Володимира. Це місцеве Інтернет-радіо, на якому можна почути суто українських виконавців, зокрема, і волинських та наших місцевих зірок. «Радіо матиме патріотичний напрямок», - розповідає Андрій Кандиба. «З метою розвитку свого міста, патріотичного виховання молоді, повернення свідомості до кожного містянина, ми започатковуємо цей проект. Разом з вами будемо подавати ідеї, які втілюватимуть в життя наші обранці, активісти та прості люди, кожен мешканець славного граду. Усі разом залучатимемо інвесторів у місто, заманювати історичними фактами та сучасним в гості туристів, разом будемо повертати активність громади. Кожен з нас повинен пам’ятати, що місто – це наша квартира, дім та повсякденне життя, яке, повірте, залежить від усіх. Кожен з нас є частина великої конструкції, на яку споглядають усі, хто приходить, проїжджає та випадково потрапляє на сторінках Інтернету до нашого міста. Ми дамо кожному можливість взяти участь у житті міста, не покидаючи свого робочого місця. Ми знаємо, можемо і віримо в розвиток міста, але для цього нам потрібні усі Ви – дорогі сусіди, друзі, знайомі та просто випадкові люди», - звернулися до загалу автори проекту.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі