У Володимирі активно продовжує свою роботу Координаційний центр допомоги

У Володимирі активно продовжує свою роботу Координаційний центр допомоги
У Володимирі активно продовжує свою роботу Координаційний центр допомоги

Із перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну у Володимирі запрацював Координаційний центр підтримки військових і переселенців, яких війна змусила покинути свої домівки.
Як повідомили у міській раді, близько 30-ти переселенців щодня звертаються по допомогу до Координаційного центру, що віднедавна розташувався у приміщенні ТІЦ Володимир-Волинської  міської ради.
Центр надає підтримку військовослужбовцям, теробороні та переселенцям і щодня працює у посиленому режимі. 
Як розповіла одна із координаторок центру Оксана Юрчук, потреби постійно змінюються. «Станом на сьогодні потребуємо засобів гігієни (зубні щітки, станки для бриття, крем для рук), а також сміттєвих пакетів та засобів для миття посуду, вологих серветок, жіночих тампонів, одноразового посуду. Також завжди актуальною потребою залишаються продукти харчування: печиво, шоколад, дитяче харчування, м’ясні та рибні консерви, ковбасні вироби, цукор, згущене молоко, горіхи, сухофрукти, вермішель швидкого приготування, вода, сік, олія, соуси», - повідомила Оксана Юрчук. 
Бажаючих допомогти просять звертатися за телефоном: 0934500396.
Також, якщо у когось є бажання допомогти нашим захисникам та переселенцям, настійно просять вас не розпорошуватися з публікацією потреб у різних групах та чатах! Тим паче, що з’явилось багато підозрілих людей, які видають себе за волонтерів!
Аби структурувати потреби військовослужбовців, територіальної оборони та переселенців і оперативно вирішувати різні питання, публікуємо список відповідальних осіб за різні напрямки:
•Загальна «гаряча лінія» волонтерського центру в РБК, яка працює цілодобово: 0934500396.
•Транспорт, вантажні перевезення – Оксана Юрчук, 0935282860.
•Комунікація з діаспорою та міжнародними партнерами – Катерина Підгурець, 0638994070.
•Вивантаження допомоги, розподілення по складах: від 3-х тонн – Андрій Трофимук, 0989903701; менший вантаж – Наталія Митошоп, 0633717174.
•Збір речей від населення – Наталія Митошоп (вона ж відповідає і за поселення переселенців), 0633717174.
•Харчування – Оксана Бігун, 0934725943.
•Якщо хочете прийняти людей на поселення – Вероніка Замрига, 0966219646

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: