У Володимир приїхали кіборги із Закарпаття

Учасники АТО, які минулоріч захищали Донецький аеропорт від загарбників, а саме Микола Миньо, Роман Трубін, Юрій Хомич, Дмитро Крижук, Юрій Степанюк, 30 вересня зібралися у Володимирі-Волинському. Керівник Закарпатського осередку учасників бойових дій в зоні АТО Микола Миньо відомий своєю підтримкою бійців стосовно питань про виділення земельних ділянок. Він, а також ще один боєць 80-ої аеромобільної бригади та його земляк з Ужгорода Роман Трубін, завітали до Володимира з хорошою новиною: тепер за ініціативи Міністерства оборони для бійців, зокрема тих, які брали участь в операціях по Донецькому аеропорту, підготували відзнаки. У нашому місті урочисту церемонію хочуть провести у День захисника Вітчизни, який українці тепер святкують на Покрови – 14 жовтня. Утім, точна дата наразі невідома. Організацією заходу у Володимирі-Волинському займуться місцеві герої, повідомив голова громадської організації ветеранів, учасників та інвалідів АТО Юрій Степанюк.
Окрім нагородження бійців і волонтерів, у місті планують відкрити меморіальну дошку загиблим майданівцям. Запросять гостей здалеку. До речі, загалом по Україні нагородять 58 волонтерів, 170 кіборгів та 122 учасники АТО за доблесть.
Того ж дня кіборги відвідали НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей», де залишили прапор України, підписаний ними та іншими воїнами з Донецького аеропорту. Директор школи Анатолій Матвейчук пообіцяв, що подарунок розмістять в музеї навчального закладу. Школярі зустріли героїв із захопленням. «Ми – дуже велика нація, діти», - сказав зі сцени Юрій Хомич. Він також зазначив, що серед батьків учнів є чимало учасників АТО і цими людьми треба пишатися. Микола Миньо розповів, як військові на «вишці» читали дитячі листи, зворушені, телефонували до дітей, щоб висловити вдячність, а ті не могли повірити своїм вухам. «Ми за вас стоятимемо до кінця», - пообіцяли кіборги, і зал вибухнув оплесками та вигуками «Героям слава!»
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі