У світ вийшла книга про загиблих Героїв – випускників профтехосвіти

Минулої п’ятниці в Нововолинському вищому профтехучилищі, відбулася презентація книги методиста навчально-методичного центру профтехосвіти Волині Світлани Юрченко «Книга подвигу і пам’яті полеглих за Україну випускників ПТУ Волині» з розповідями про вісьмох колишніх учнів ВПУ Ігоря Кантора, Сергія Бугайчука, Андрія Комаристого, Вадима Демчука, Олександра Смирнова, Петра Мороза, Василя Касьяна та Богдана Корнелюка, які віддали життя за волю і незалежність України у війні на сході. На презентацію були запрошені рідні воїнів, прибула також й сама Світлана Юрченко, яка розповіла, що спочатку в неї виникла ідея просто зібрати біографічні дані полеглих бійців, але пізніше вона прийняла рішення надрукувати і спогади викладачів, одногрупників, друзів та родичів воїнів, адже це, на її думку, мало зробити книгу «живішою».
-Мені дуже хочеться, щоб це була не просто книга, яка лежатиме «для галочки» в бібліотеках, а щоб її з цікавістю читала молодь, - наголошувала авторка. Вона також повідомила про те, що 4 тис. грн. на видання книжки отримала від фонду нардепа Ігоря Гузя «Прибужжя», решту зібрали всім миром.
Учасники презентації вшанували загиблих земляків хвилиною мовчання, а потім звучали зворушливі віршовані рядки і щемливі спогади про кожного героя. Рідні щиро дякували дирекції училища, автору книги та всім, хто долучився до її видання, за добру пам’ять про їхніх синів,
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі