У Сусвалі ледь не вибухнув багатоквартирний будинок

Така ситуація склалася через застарілий редуктор.
Ранок минулого четверга для мешканців будинку №4 на вулиці Молодіжній розпочався з того, що вони виявили потужний витік газу навіть з перекритих кранів. Шаленим поштовхом било з конфорок газових плит, фугувало з лічильника. Повітря насичувалося своєрідним запахом. Першою зателефонувала в аварійну службу Раїса Сьомка. До приїзду бригади всі мешканці вийшли на вулицю, не знаючи, чого чекати наступної миті.
-Не дай Боже найменшої необережності, - розповідає Людмила Федорович, - і ми злетіли б у повітря. Добре, що чоловіки, які курять, були на роботі.
Аварійна бригада, яка приїхала на виклик, не думала, що ситуація аж настільки загрозлива. Відповідні ремонтні роботи редуктора, який встановлений понад двадцять років тому, а зараз почав «травити» газ і перестав регулювати тиск, проводилися близько шести годин. Цього разу все обійшлося.
-У нашому будинку і раніше були проблеми з газом. Але невеличкі несправності швидко залагоджувалися, - каже Світлана Саганюк. – Те, що сталося 20 липня цього року, загрожувало неабиякою трагедією. Нам потрібен новий редуктор, і купувати ми його будемо за власні кошти. Але це не найгірше, порівняно з тим, що могло статися.
Марія Нагурнік, село Сусваль

Розділ новин: 

Коментарі