У Суходолах планують переобладнати котельню, відкрити групу в дитсадку, а учні відстоювали честь школи на олімпіадах

Як розповів голова Зарічанської сільради Ігор Пальонка, цього року в сільському бюджеті на заміну електрообладнання в дитсадку передбачено 100тис.грн. Тут також планують відкрити ще одну групу для дітей. Ще 12 тис. грн. передбачено на встановлення енергозберігаючих електроламп у школі. Цього року, за умови співфінансування з держбюджету, школярів з інших сіл до школи возитиме новий автобус. На його придбання передбачено 835 тис. грн., ще 240 тисяч – на заміну вікон у школі. Виготовлена також ПКД на реконструкцію і переведення на тверде паливо котельні, яка обігріватиме школу та садочок. А от коштів на капремонт будинку культури, покрівлю якого планували замінити за рахунок держсубвенції, поки що немає, хоча документація давно виготовлена.
А тим часом у дитсадку малюки старшої групи готуються до свята 8 Березня. За словами завідувачки закладу Олени Кравчук, вони із задоволенням розучують нові пісні, танці, кумедні сценки, старанно трудяться над виготовленням подарунків для своїх мам.
Вирує життя і в школі, учні якої минулого року, взявши участь у І-му турі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна», посіли три перші місця. 6 лютого під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» у вестибюлі школи для всіх учнів проведено День безпечного Інтернету, 9 лютого відбулося засідання учнівського самоврядування, на якому обговорювали святкування Дня закоханих. Упродовж двох перших місяців року у школі була організована Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії». Зібрані кошти діти передали на лікування свого товариша. У той же період тут проходив шкільний етап ХХІІІ-ї обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині. Директор закладу Віктор Рубша також повідомив, що цього року в школі з’явилася ще одна новація – відкрився буфет підприємця Зінаїди Устьянцевої, яка харчує дітей пільгових категорій.
Валентина Савчук, с. Суходоли, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі