У структурних підрозділах міської ради відбудуться зміни?

Дванадцятого травня міський голова Петро Саганюк провів щовівторкову оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. Розпочалася вона з обурення очільника міста ситуацією, яка виникла 8 травня, на День примирення. «Усім дякую, особливо спонсорам, за організацію і проведення заходів. Єдиний, хто не спрацював як потрібно, – апарат міської ради», - наголосив Петро Данилович. На нараді говорилося про те, що протягом тижня мають демонтувати приміщення на вулиці Драгоманова. Також міський голова наголосив на тому, що на керівників закладів, біля яких є ями на дорогах, складатимуться протоколи. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, під час наради Ви нарікали на несвоєчасне використання коштів з бюджету розвитку. Чому складається така ситуація, і куди вони мають бути використані?
-Використання цих коштів затягується через те, що на кожен об’єкт слід виготовляти проектно-кошторисну документацію. Зазвичай на це іде досить багато часу, а в результаті того, що ціни часто зростають, може виникати ситуація, коли коштів уже згідно з новими розцінками не вистачає. Через це доводиться повторювати процедуру. Зараз у нас триває виконання чималого об’єму робіт у ТМО, також влітку плануємо замінити вікна у школах і дитячих садочках. У наших школах виховали таких випускників, що деякі з них могли б без проблем забезпечити рідний навчальний заклад вікнами, та, на жаль, не надто вони прагнуть це робити.
-Який транш очікується у місті найближчим часом?
-Почесний громадянин нашого міста Генріх Беннер надає нашому ТМО фінансову допомогу в сумі близько півмільйона євро. Проект почав рухатися у напрямку реалізації. Також від світового банку очікуємо кошти на відкриття центру надання первинної медичної допомоги для жителів міста, які мешкають у районі цукрового заводу.
-Інтернетом шириться інформація, що мають зносити будівлю так званої колишньої «червоної» школи на вулиці Драгоманова. Чи це правда?
-Ні, мова іде про демонтаж невеликого приміщення за школою і приміщення колишньої нотаріальної контори через дорогу. Ніхто не збирається руйнувати «червону» школу, вона перебувала у резерві як приміщення для міської ради. Зараз ми його тримаємо для можливого подальшого перенесення туди міжрайонної прокуратури, яка має у нас бути після проведення відповідної реформи.
-Уже близько місяця посаду голови РДА займає Наталія Василець. Як відбувається співпраця між міською і районною владою з приходом нового керівника?
-Усе добре, ми добре співпрацюємо. Молода людина, старанна.
-Під час наради Ви обурювалися роботою структурних підрозділів міської ради.
-Так, я не бачу роботи організаційного відділу і відділу внутрішньої політики, отож, сумніваюся у їхній потребі. Дав розпорядження заступникам розібратися, а далі побачимо.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі