У спорткомплексі «Олімп» відбувся обласний фестиваль «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя»

18 березня у володимир-волинському спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» було велелюдно. Тут відбувся ХІV обласний фестиваль «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» серед ветеранів (35 років і старші). У змаганнях взяли участь 15 команд, загалом понад 400 учасників. Організатори заходу: відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА спільно з Волинським обласним та Володимир-Волинським міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Урочисто відкрили фестиваль секретар Володимир-Волинської міськради заступник міського голови Олег Свідерський, начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук та заступник директора Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук. Програма фестивалю включала п’ять видів спорту: міні-футбол або волейбол – за вибором, шахи, шашки, настільний теніс, плавання. У рамках заходу з метою пропагування рухової активності Волинський ОЦФЗН «Спорт для всіх» організував інформаційну акцію «Червона картка» – «Реальність починається з тебе».
За підсумками змагань перемогу серед міст здобула команда Луцька, ІІ командне місце у команди з Володимира, третє – у ковельчан. Серед районів перше місце виборола команда Луцького району, друге – команда Ковельщини, на третій позиції – команда Камінь-Каширського району. Переможці та призери нагороджені грамотами, дипломами, медалями та кубками.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі