У “Школі маленького гіда” відбувся черговий урок

У “Школі маленького гіда” відбувся черговий урок
У “Школі маленького гіда” відбувся черговий урок

Триває реалізація проєкту “Маленькими кроками до великої мети”. Проєкт впроваджується Туристично-інформаційним центром Володимир-Волинської міської ради спільно з ГО “Пульс міста” за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.
Учора, 12 липня відбулося третє заняття у “Школі маленького гіда”, яке для її учасників провів  креативний, досвідчений історик, гід та професіонал туристичної справи Олександр Токовий.
Олександр Григорович доступно та цікаво розповів дітям історію нашого міста з давніх часів та до сьогодні. Вони із задоволенням слухали та занотовували цікаві факти, якими може пишатися наш славний Володимир. Ці знання обов’язково стануть їм у нагоді, адже попереду маленьких гідів чекають практичні заняття і вже у вересні кожен з них проведе власну благодійну екскурсію-квест, так як основною метою даного проєкту є об’єднання небайдужих дітей, які через благодійну справу – збір коштів на лікування маленької володимирчанки Мілани Грушевської, популяризуватимуть серед ровесників історію рідного міста, а також важливість милосердя та культуру благодійності.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: