У школі, де не завершиться ремонт, – буде новий директор

Другого серпня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. Розпочалася вона із презентації проекту фонтану, яку представив начальник управління містобудування і архітектури Ярослав Киба. Згідно проекту, фонтан буде розміщено у парку «Слов’янський». Зовнішній вигляд розроблено із використанням арочних елементів, характерних для нашого міста, також буде купол і герб. Основа фонтану – тверде покриття з натурального матеріалу, у якому є форсунки і можливе встановлення кольорового і музичного супроводу. Схожий фонтан є у Грубешові. Даний проект буде ще обговорено на засіданні громадської ради.
Очільник міста повідомив, що, в цілому, святкування пройшло спокійно, щоправда, були випадки хуліганства, зокрема, перевертання встановлених біотуалетів. Петро Данилович дав розпорядження до 15 серпня встановити банери про обмеження руху по місту. Знову під ранок трапилася аварія по вул.. Устилузькій – машина вчинила наїзд на працівницю КП «Полігон», і жінка у важкому стані потрапила до лікарні (пізніше стало відомо, що жінка померла у відділенні реанімації).
Міський голова зауважив, що на більшості вулиць відсутні таблички із їх назвами: «Таке відчуття, що у нас – безіменні вулиці. Назви вони мають лише на карті», - обурювався він. Видано розпорядження у найкоротші терміни виправити ситуацію: будинки мають бути пронумеровані і на початку кожної вулиці, навіть невеликої, має бути табличка з назвою.
Невдоволення міського голови викликала і робота «Теплокомуненерго»: «Якщо ситуація не зміниться, то я розпущу товариство, будемо працювати з іншими людьми, а з теперішніх працівників залишимо тільки робочий клас», - зробив заключення очільник міста. Не задоволений він також і підготовкою шкіл до нового навчального року, зокрема, тим, що під час ремонтних робіт, на які виділені чималі кошти, директори знаходяться у відпустках: «У школі, де не завершиться ремонт, – буде новий директор».
Гостро стоїть проблема житла, зокрема, для дітей-сиріт і сімей воїнів, загиблих в АТО. Натомість, виявляються випадки безгосподарних квартир, що не відслідковується належним чином. На завершення наради міський голова закликав посадовців обдумати можливості окультурення території колишнього парку ім.Ю.Гагаріна, а також віднайдення способу боротьби із численними воронами у сквері поблизу музею.
Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації міста.
-Петре Даниловичу, які враження від Дня міста і які висновки можете зробити?
-День народження міста вдався, звісно, аби не біда, яка у країні. можна було б його відзначити ширше. Люди втомились від постійної напруги. Приємно, що цього року, все-таки, було менше п’яниць – вплинула заборона продажу спиртного, робитимемо так і далі. Надалі заборону треба поширювати не тільки на місто, але і на прилеглі території. А то в місті не продавали, проте до магазину «Світлана», що на Заріччі, вишиковувалися черги.
-Ви зустрічалися із делегаціями із Польщі та Німеччини, напевно, обговорювали не тільки святкові моменти?
-Так, у них є бажання співпрацювати із нами у питаннях, що стосуються благоустрою міста та розвитку культури. А також налагодити співпрацю із навчальними закладами міста. Наші школярі могли б приїжджати на тиждень до них на навчання, а їхні – до нас.
Тетяна Корнійчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі