У селі Старий Порицьк – новий сімейний лікар

У селі Старий Порицьк – новий сімейний лікар
У селі Старий Порицьк – новий сімейний лікар

4 лютого 2022 року жителям села Старий  Порицьк у місцевому закладі культури було представлено лікаря загальної практики сімейної медицини Анастасію Микитюк, яка 7 лютого 2022 року розпочинає прийом і в Старопорицькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На зустрічі були присутні сільський голова Андрій Сапожник, в.о. КНП «Іваничівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Роман Киця та Олег Франчук, який надає консультаційні послуги Павлівській громаді з питань створення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Павлівської сільської ради».
Анастасія Степанівна Микитюк народилася 17 листопада 1995 року в м.Сокаль, Львівської області. У 2019 році закінчила Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». 2019-2021 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та КП «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги». У 2018 році стажувалась у Польщі на базі госпіталю Вроцлавського медичного університету. Регулярно оновлює знання та вдосконалює навички на різноманітних конференціях, семінарах та конгресах. Із 1 вересня 2021 року призначена на посаду завідувач амбулаторії – сімейний лікар Риковичівської амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Прийомні дні лікаря  загальної практики сімейної медицини Анастасії Микитюк у Старопорицькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини: понеділок і четвер з 8.00 до 17.00.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: