У селі Бортнів Поромівської громади поліція перевіряє викопані ставки

У селі Бортнів Поромівської громади поліція перевіряє викопані ставки
У селі Бортнів Поромівської громади поліція перевіряє викопані ставки

У селі Бортнів Поромівської громади мешканці підняли питання законності викопаних ставків та їх безпечності. П’ять копанок розташовані на території села, одна з них огороджена, як приватна територія. Однак жителі кажуть, частина землі – комунальна власність. Разом з тим бідкаються, що вже неодноразово рятували дітей з водойм.
Про це повідомляє інтернет-видання “БУГ”.
Мешканець села Бортнів розповідає, що раніше тут просто був міліоративний рів, пасовище для худоби. Вода, яка б’є з джерела, з часом зникала. Згодом на території викопали п’ять ставків. Один із них, говорять жителі, незаконно використовують, біля якого чоловік побудував баню, розводить рибу.
Разом з тим, інші необгороджені ставки несуть небезпеку для дітей. Уже були випадки, коли з води діставали малечу.
Люди повідомили в поліцію про нецільове використання земельної ділянки мешканцем села Бортнів. 13-го серпня на місце приїхала слідчо-оперативно група. Власника не було, в телефонному режимі він повідомив, що має всі документи, але ні приїжджати, ні говорити щось більше поліцейським, відмовився.
За повідомленням представників громади, які заявляють на мешканця села про незаконне використання землі, вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: