У селах Володимирської громади встановили нові знаки

У селах Володимирської громади встановили нові знаки
У селах Володимирської громади встановили нові знаки

У селах Суходоли та Ласків на трасі, що веде до села Вощатин, встановили нові дорожні знаки, що інформують про початок та кінець населеного пункту.
Інформує інтернет-видання "БУГ".
Цікавим є той факт, що назви про початок і кінець населеного пункту зображенні на синьому фоні. Дані інформаційно-вказівні знаки встановлюють для позначення початку населеного пункту, де відсутня забудова. Тобто такі знаки не зобов’язують водіїв зменшувати швидкість до 50 км/год, як знаки на білому фоні. З такими вказівниками водіям дозволяється рухатися зі швидкість 90 км/год.
Варто зазначити, що дорога пролягає між селами Суходоли та Ласків, де є житлова забудова. І варто було б там встановити дорожні знаки, що інформують про початок і кінець населеного пункту, зображені на білому фоні.
А якщо керуватись цим знаком та повертати ліворуч на трасу, що далі також веде через село Суходоли, то виходить теж можна рухатись зі швидкість 90 км/год? Адже знак на трасі на білому фоні, що попереджає про населений пункт та обмежує швидкість руху транспортних засобів, розташований раніше перед цим перехрестям на трасі Р-15.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: