У районному Університеті ІІІ віку урочисто завершився навчальний рік

Ось і підійшов до завершення ще один навчальний рік в Університеті ІІІ віку, що діє при районному територіальному центрі. Факультет народної творчості, що складався з членів аматорського гурту «Вернісаж», свій випускний відзначав в актовому залі Льотничівського НВК 7 червня. Свято з випускниками розділили педагоги школи та жителі села. Під час урочистостей із подякою за тісну співпрацю з навчальним закладом виступила завуч з виховної роботи навчально-виховного комплексу Ірина Боярин. Куратор Університету ІІІ віку Інна Залевська від імені дирекції територіального центру привітала винуватців свята та вручила їм дипломи за активність та успішне навчання.
А 12 червня випускники факультету декоративно-прикладного мистецтва, аматорський колектив «Сузір’я», святкували завершення навчального року у світлиці «Союзу українок», розташованої у приміщенні Устилузького будинку культури. Подяку гурту від устилузького міського голови Віктора Поліщука за активну життєву позицію вручила соціальний працівник територіального центру Тетяна Назар, а грамоти вони отримали з рук Інни Залевської. Тетяна Миколаївна, Інна Михайлівна? а також запрошена на свято спеціаліст соціально-гуманітарного відділу Устилузькоїх міської ради Олена Паюк привітали активних пенсіонерів зі святом та побажали їм усіляких гараздів. Місцевий поет і музикант Арсентій Боритюк у віршованій формі висловив вдячність від гурту «Сузір’я» за чудову організацію навчального процесу ректору Університету ІІІ віку і директору територіального центру Любові Столярчук:
Ми - студенти, вік наш третій.
Ми – студенти – просто клас.
Із заслуженим вітаєм, Миколаївно, ми Вас.
Дякують Вам за науку
Солідні вже люди.
Бо наука – такий скарб,
Що потрібен всюди.
Зичим жить Вам сотню літ
І горя не знати.
І про гурт «Сузір’я» наш
Вам не забувати.
Як у Льотничому, так і в Устилузі під час випускних справжню насолоду присутнім та піднесений настрій дарували чудові концертні програми, підготовлені самими випускниками, а на завершення заходів були організовані солодкі столи. Красиві та усміхнені випускники, сповнені приємних емоцій, додали ще по одній яскравій сторінці у біографію свого життя.
Міла Сергєєва, с. Льтниче – м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі