У районі виявлено 96 одержувачів субсидій, які подали недостовірні дані

1 серпня традиційна оперативна нарада керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА розпочалася з того, що голова РДА Наталія Василець ознайомила присутніх з планом роботи на тиждень.
Заступник начальника фінансового управління РДА Валентина Ващук повідомила, що станом на 29 липня бюджет району виконано.
За інформацією начальника управління агропромислового розвитку Юрія Кравчука, на території району налічується 23700 гектарів посівних площ. 60% урожаю вже зібрано. За умови сприятливих погодних умов жнива до кінця тижня мають бути завершені. За попередніми даними, урожайність краща за минулорічну.
Заступник головного лікаря ТМО Катерина Чубок розповіла, що тиждень минув без надзвичайних ситуацій, у ФАПах населених пунктів тривають ремонтні роботи та проводяться заходи з підготовки до зими.
Начальник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун інформувала, що проводиться ремонт шкільних автобусів. До 8 серпня район має звітувати в ОДА про завершення ремонтних робіт у приміщеннях ЗОШ, які подекуди ще продовжуються. Вирішується питання щодо забезпечення учнів підручниками.
У ході проведення перевірок районним управлінням соціального захисту було виявлено 96 одержувачів субсидій, які у деклараціях вказали недостовірні дані. Вони повинні повернути у бюджет загалом 59 тис. 108 грн. Більшість розрахувалися, залишилося 16 боржників. Дехто із цих осіб протягом року мав змогу робити дорогі покупки, у тому числі - квартири. Про це повідомила начальник установи Наталія Голюк.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук поінформував, що протягом минулого тижня, окрім масштабної пожежі під с. Овадне, було два незначних загорання соломи у Новосілках та Заріччі, які швидко ліквідували. Зимнівська територіальна громада виділила кошти на утримання пожежної охорони.
Директор районного територіального центру Любов Столярчук поділилася враженнями від відвідування нового аналогічного закладу у Турійську - поїздка відбулася з метою обміну досвідом. Також вона зазначила, що 30 осіб, якізнаходяться на соціальному обслуговуванні терцентру, забезпечені дровами.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі