У районі посівна кампанія набирає обертів

28 березня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА обговорювалися поточні питання життєдіяльності району та окреслювалися завдання на тиждень.
Начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук повідомив, що в районі повним ходом іде посівна кампанія. Такі господарства як «Прогрес», «П’ятидні» та ФГ Євгена Шелепіни завершили посів зернових культур та приступають до посіву технічних, зокрема цукрового буряка. Особисті селянські господарства розпочинають весняні польові роботи зазвичай пізніше, бо мають менші об’єми. Посівна проходить у нормальному режимі. Сільгоспвиробники повністю забезпечені паливно-мастильними матеріалами, добривом, насінням. Єдина проблема – відсутність дощів. Також Юрій Кравчук поінформував, що минулої п’ятниці відбулася обласна нарада з питань екології «Доля лісу – в твоїх руках». Голова РДА Наталія Василець дала доручення розглянути можливість та долучитися до відновлення у районі лісових насаджень.
До управління соціального захисту уже надійшло 4963 заяви на призначення субсидій, і документи продовжують подавати. Уже субсидіями користується 62,3% населення району, повідомила керівник установи Наталія Голюк. Проводяться перерахунки у зв’язку з подорожчанням електроенергії. Про зміни ціни на газ поки що інформації немає.
Старший інспектор апарату райдержадміністрації Микола Захарчук розповів, що на контрактну службу в армію із 40-ка за планом пішло 20 чоловіків з району. Ймовірно, після 1 квітня буде наказ Президента про чергову хвилю мобілізації. На розгляд сесій сільрад виноситься питання виплати одноразової допомоги сім’ям тих, хто пішов служити за контрактом.
Начальник відділу ЖКГ Петро Чуцький нагадав про необхідність проведення заходів з благоустрою територій та повідомив, що у с.Зимне проводитиметься реконструкція ФАПу та амбулаторії.
Керівники структурних підрозділів отримали ряд завдань від голови РДА на поточний тиждень.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі