У поважних слухачів Університету третього віку відбувся випускний

За звичай слово «випускний» ми поєднуємо з веселою шкільною юністю, яка виходить на самостійний шлях життя. А тому іноді навіть не звично, що випускний вечір буває і у людей шанованих років. Але у слухачів Університету третього віку позаду – напружений навчальний рік, протягом якого вони забули про літа, хвороби, проблеми, бо кожен знайшов для себе цікаве і корисне заняття. Як повідомила керівник Університету Оксана Бистричан (її жартома називають «деканом»), цього навчального року із 78-ми слухачів сертифікати отримують 66.
Вручення сертифікатів в урочистій обстановці відбулося 23 червня у КМЦ. Випускники в переважній більшості - в українських вишиванках. У всіх щасливі погляди, сонячні посмішки. В Університеті слухачі мали змогу навчатися на факультетах іноземних мов, інформаційних та комп’ютерних технологій, медичному, історичному, факультеті основ здорового способу життя , який поділявся на навчання ритміки, заняттях на тренажерах і плавання. Велику вдячність вони висловили студентам Володимир-Волинського педколеджу, які були терплячими викладачами.
Випускників щиро привітали начальник управління соціального захисту населення Микола Матусевич, старший науковий працівник музею Богдан Янович. Чи не найкращими подарунками були концертні номери у виконанні відомого чоловічого гурту «Володимирські козаки» та місцевого барда Ольги Щербини, яка виконала пісню про рідний Володимир. Присутні тепло вітали своєрідний творчий звіт випускників факультету польської мови, які декламували вірші мовою Міцкевича, зокрема шевченківський «Думи мої, думи….», а також виконали пісні із репертуару Марилі Родович.
Звертаючись до учасників свята, Оксана Бистричан наголосила, що в Університеті і надалі працюватимуть факультети, які вже припали до душі слухачам, але в плані відкриття двох нових – факультету англійської мови та журналістики. З приводу цього до слова був запрошений редактор газети «Місто вечірнє» Едуард Залуський, котрий ознайомив присутніх зі своїм баченням діяльності факультету журналістики в майбутньому. Едуард Ярославович пообіцяв, що слухачі майбутнього факультету матимуть змогу здобувати практичні навики журналістів безпосередньо в редакції видання.
Зацікавлені погляди, веселі жарти, приємні зустрічі, море квітів і нжодної думки про старість – ось головний лейтмотив свята випускників Університету третього віку.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі