У Поромівський громаді провели захід до Дня захисників і захисниць

У Поромівський громаді провели захід до Дня захисників і захисниць
У Поромівський громаді провели захід до Дня захисників і захисниць

У Поромівській громаді відбувся благодійний захід «Дякуємо воїну» до Дня захисників і захисниць України.
Про це повідомляє кореспондентка Район.Іваничі.
Присутні жителі та гості громади мали можливість насолодитися виступами аматорів сцени, придбати різні смаколики та сувеніри від місцевих господинь, а також скуштувати козацьку кашу та «бандерівський» борщ.  
Напередодні свята охочі мали змогу купити лотерейні білети із номерами, вдалось продати всі 400. Під час заходу відбувся їх розіграш, де присутні змогли виграти солодощі, речі для побуту, гігієни, краси та багато іншого. Загалом, кожен сьомий білет – був виграшним.
Завершили святкування аукціоном, головні лоти, які анонсували - пральна машина та сертифікат на придбання продукції компанії Kronospan на 10 тисяч гривень. Проте, під час дійства додали ще два лоти - баранчик та велосипед.
Стартова ціна пральної машинки - одна тисяча гривень. Власником став Віктор Сукач, який зробив найбільшу ставку - 11 500 гривень.
Сертифікат на придбання продукції компанії Kronospan – стартова ціна одна тисяча гривень. Власником став Василь Мигас, який придбав його за дев'ять тисяч гривень.
Баранчик – мінімальна вартість 500 гривень. Власником став Петро Анікієнко, який придбав тваринку за 1200 гривень.
Велосипед – мінімальна вартість 500 гривень. Власником стала Людмила Іванівна, яка придбала його за чотири тисячі гривень.
Загалом, під час заходу вдалося зібрати понад 70 тисяч гривень, які підуть на допомогу нашим захисникам.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: