У Польщу хотіли вивезти нарковмісні препарати

У Польщу хотіли вивезти нарковмісні препарати
У Польщу хотіли вивезти нарковмісні препарати

Автівку, в якій везли медпрепарати наркотичної дії, виявили сьогодні близько обіду у пункті пропуску «Шегині», а за кілька годин ще одну – у «Раві Руській».
Про це повідомляють на сайті Держприкордонслужби.
Транспортні засоби додатково перевірено за ініціативою прикордонників на підставі аналізу ризиків. Перевірка здійснювалася спільно зі співробітниками митниці, в одному випадку за участі групи офіцерів Адміністрації Держприкордонслужби, в іншому – бійців підрозділу «Дозор».
Зокрема, у пункті пропуску «Шегині» в мікроавтобусі Mercedes знайдено заборонені медичні препарати наркотичної дії у вигляді таблеток, суспензії та ампул. Серед особистих речей водій, 30-річний  громадянин України, перевозив близько 200 одиниць лоразепаму, трамадолу та діазепаму.
А у легковику Suzuki, у пункті пропуску «Рава-Руська», виявлено  таблетки Doretа 120 штук, та один флакон препарату Poltram,100 ml, з наркотичною речовиною «Трамадол». Їх перевозив 54-річний водій іномарки.
По обох випадках направлено повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним переміщенням наркомістких препаратів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: