У Польщі затримали волинянина, який не мав прав

Публікації

У Польщі затримали волинянина, який не мав прав
У Польщі затримали волинянина, який не мав прав

У Польщі затримали 20-річного волинянина за кермом 40-тонної вантажівки, який не мав права нею керувати.
Про це повідомили співробітники воєводської інспекції автомобільного транспорту в Любліні, передає in Poland.
У неділю, 7 лютого, в околицях Хойно Нове на огляд був зупинений тягач із напівпричепом. Як виявилось, обидва транспортні засоби мали транзитні номери.
Аналіз документів показав, що український підприємець із Ковеля придбав транспортні засоби, але у причепі були три інші легкові машини таких марок: Dacia, Audi та Volkswagen. До слова, лише одна з автівок була належним чином закріплена.
Нагадуємо, що здійснювати міжнародні автомобільні перевезення транспортним засобом з транзитними реєстраційними номерами можливо, але лише в порожньому стані, тобто без вантажу. Рішення завантажити три пасажирські транспортні засоби призвело до того, що транспорт порушив польсько-українську угоду про автомобільний транспорт.
Для того, щоб продовжити свій маршрут, водій повинен був розвантажити транспортовані автівки – у порожньому стані він зможе продовжити подорож через Польщу після сплати максимальної застави під накладення штрафу, тобто 12 тисяч злотих. Водій сплатив два штрафи у розмірі 500 злотих за незакріплення вантажу та відсутність водійських прав.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: