У Павлівці отримали допомогу для вогнеборців

У Павлівці отримали допомогу для вогнеборців
У Павлівці отримали допомогу для вогнеборців

Павлівська громада  отримала гуманітарну допомогу у вигляді спеціального спорядження в рамках проєкту, що імплементується у співпраці з BGK (Банком крайового господарства) та фінансується ЄС з метою підтримки сфери пожежного захисту у громадах. Про це повідомили на сайті ТГ.
Участь та перемога у грантовій програмі надала можливість поповнити матеріально-технічну базу місцевої пожежної охорони, підвищити рівень цивільного захисту населення. 
Дарувальник надав Павлівській сільській раді для команди вогнеборців Павлівщини спеціальний одяг, взуття, пожежне обладнання та інвентар. У такий нелегкий та небезпечний час отримане пожежне спорядження – добра підмога нашим рятувальникам.
"Щиро дякуємо за надану допомогу для нашої громади. Ми переконані, що маючи якісне обладнання та спецодяг, вони зможуть убезпечити власне життя та здоров’я, краще виконуватимуть свою нелегку  роботу та захистять  майно наших жителів від надзвичайних ситуацій.
Висловлюємо слова щирої вдячності Фонду міжнародної солідарності і Банку крайового господарства (BGK)", - йдеться у повідомленні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: