У Нововолинську запрацювала програма «Доступні ліки»

За інформацією головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги центральної міської лікарні Ольги Попіки, у місті гірників за програмою «Доступні ліки» безкоштовні медикаменти відпускають аптеки ПФ: «Вестфарм» (б-р Шевченка, 8, вул.Винниченка, 6, пр.Перемоги, 7 та аптечний пункт у селищі Благодатне, вул.Перемоги, 20), аптека №13 ТОВ «Сальве» (вул.Винниченка, 2) та аптека №111 ДВПТ «Волиньфармпостач», яка знаходиться на території лікарні. Поданий також договір на підпис у ПП ФК «Здорова родина» щодо відпуску безкоштовних ліків аптекою цієї мережі №67, яка знаходиться за адресою: 15-й мікрорайон, 15.
Рецепти на лікарські засоби за програмою «Доступні ліки» виписуються сімейними лікарями. Станом на 21 квітня пацієнтам було виписано 1428 рецептів на суму 40039грн.
Як повідомила провізор центральної аптеки фірми «Вестфарм» Світлана Рибак, безкоштовні ліки в їхній мережі поки що відпускаються лише для хворих на гіпертонію, бронхіальну астму та цукровий діабет. Сума, на яку відпускаються ліки, не обмежена. Головне, щоб ці препарати були в переліку програми «Доступні ліки». В аптеці «Сальве» безкоштовні медикаменти відпускаються як за повну вартість, так і за часткову.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі