У Нововолинську стартував проєкт «Ветеран Хаб»

У Нововолинську стартував проєкт «Ветеран Хаб»
У Нововолинську стартував проєкт «Ветеран Хаб»

У п’ятницю, 14 червня, в центральній міській бібліотеці Нововолинська відбулася перша зустріч проєкту «Соціально-психологічна підтримка та реінтеграція ветеранів та членів їхніх сімей». У заході взяли участь ветерани АТО та повномасштабного вторгнення, їхні родини, представники влади, громадських організацій та комунальних установ.
Про це пише видання БУГ.

Проєкт реалізується ГО «Нововолинська спілка ветеранів АТО» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», у партнерстві з Нововолинською міською радою та ГО «Незламні нововолинці». Грантові кошти підуть на психологічну підтримку, групові тренінги та воркшопи, а також на туристичні поїздки для ветеранів і їхніх сімей.

Зустріч розпочалася з хвилини мовчання за загиблими Героями. Вітальні слова виголосили міський голова Борис Карпус та депутат облради Андрій Бокоч. Про мету проєкту розповіла Тетяна Кратюк, начальниця відділу проєктної діяльності та інвестицій. Володимир Демчук, керівник проєкту, детально ознайомив присутніх із запланованими заходами.

Начальниця ЦНАП Алла Ковальчук презентувала послуги сервісу «Ветеран». У рамках проєкту працюватиме психолог Ганна Зінчук. Ветерани отримали реєстраційні форми для бронювання місць у поїздках.

Проєкт підтримує Міжнародний Фонд «Відродження» у партнерстві з ГО «Нововолинська спілка ветеранів АТО», ГО «Незламні нововолинці» та Нововолинською міською радою.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: