У Нововолинську скоро з’явиться дев’ять нових підприємців

15-го січня у місті гірників відбувся захист бізнес-планів слухачів курсів цільового призначення «Підприємець – початківець», які навчалися на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти за направленням Нововолинської міської та Іваничівської районної служб зайнятості. Слухачів навчали правильно аналізувати цілі та завдання організації бізнесу й ознайомлювали з механізмом написання бізнес-плану. В захисті взяли участь 9 слухачів, які розповіли про свої наміри з організації підприємницької діяльності.
За інформацією заступника директора Центру, де відбувався захист, Ірини Олійник, усі бізнес-ідеї були цікавими та актуальними: «Надання поліграфічних послуг» «Вирощування та реалізація полуниці», «Надання стоматологічних послуг», «Надання косметологічних послуг», «Продаж побутової техніки». Комісія заслухала доповіді майбутніх підприємців і відзначила професіоналізм та знання предмета, з яким виступали слухачі.
-Залишилися задоволені й самі майбутні бізнесмени, що завдяки курсам мали можливість почерпнути багато важливої інформації, яка допоможе їм перед відкриттям власної справи і значно полегшить ведення бізнесу, - зазначила пані Ірина.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі