У Нововолинську оголосили тендер на реконструкцію системи водогонів

s-Україна» Тарасом Мазяром, яка відбулася минулого тижня в кабінеті директора водоканалу Володимира Озімчука.
Нагадаємо, що Україна отримала від Міжнародного банку реконструкції та розвитку фінансову позику під державні гарантії для покриття витрат на реалізацію проекту «Розвиток міської інфраструктури – 2 (ПРМІ-2)», частина яких буде використана для реконструкції п’яти каналізаційних насосних станцій (встановлення 15-ти насосів з витратами Q=200, 300 і 500 м куб./г, 5-ти дренажних насосів з витратами Q=12 м куб./г, а також обладнання захисту пуску із системою автоматичного керування насосами для кожної КНС та заміна освітлення і вентиляції у будівлях КНС) у Нововолинську.
Як зауважив Віктор Дорошенко, це вже другий етап реалізації подібних проектів, у якому, на відміну від попереднього, беруть участь і менші міста (Чугуїв, Коломия, Нововолинськ). Він також повідомив, що, згідно з проектом, весь обсяг робіт планується виконати до 2020-го року, розробка документації займе кілька місяців. Впровадження цього проекту дасть можливість мати в місті чисту воду, замінити водопровідні труби, ввести в дію дві станції знезалізнення і наблизити якість води до європейських стандартів.
Тож КП «Нововолинськводоканал» запрошує правомочних учасників торгів упродовж 150-ти днів надати свої запечатані тендерні пропозиції щодо участі у тендері на виконання робіт. З умовами торгів можна ознайомитися на сайті міської ради або ж безпосередньо на підприємстві.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі