У Нововолинську оголошено конкурс на визначення управляючих будинками, які не створили ОСББ

Минулого тижня відбулося засідання виконкому Нововолинської міської ради, під час якого розглянули понад 30 питань. Найперше члени виконкому заслухали доповідь начальника центру адмінпослуг Алли Ковальчук про роботу відділу. Вона зазначила, що її підлеглі намагаються обслуговувати людей у найкоротші терміни і за мінімальної кількості відвідин, постійно інформуючи їх про вимоги і порядок роботи ЦНАПу. Оскільки кількість звернень стрімко зросла, міська влада кілька місяців тому прийняла рішення розширити штат і територію відділу, віддавши у його підпорядкування ще й ліву частину приміщення на першому поверсі мерії. На реконструкцію приміщення використано понад 400 тисяч гривень, половина з яких – із міського бюджету, решта – з обласного. Із прийняттям змін до різних законодавчих актів розпочалося реформування системи надання адмінпослуг, тож у Центрі стартувала робота з підготовки прийняття повноважень від територіальних органів виконавчої влади. Крім того, з 4 квітня міський ЦНАП виконує також функції реєстраційної та міграційної служб. До кінця року працівники відділу мають перейняти також І частину функцій РАЦСів. Окрім позитиву в роботі, Алла Ковальчук назвала також і недоліки, з якими їм доводиться стикатися у повсякденній роботі. Зокрема із передачею великого об’єму обов’язків підвищення кваліфікації адміністраторів чи хоча б мінімальних консультацій від служб не відбулося. Тож усе нове працівники ЦНАПу осягають самотужки. На цьому наголосила й куратор відділу керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.
Підсумовуючи інформацію щодо роботи ЦНАПу, міський голова Віктор Сапожніков зауважив, що знайти зараз висококваліфікованого працівника, готового взятися за напружену роботу із мізерною зарплатою, важко.
Далі виконком намітив заходи щодо підготовки та проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з управління будинками Нововолинська та селища Благодатного, співвласники яких не прийняли рішень про форму управління. Щоправда, держава поки що чіткого механізму та процедури не передбачила. Серед іншого також розглянули питання соціального характеру й такі, що стосуються майнових прав неповнолітніх.
Підготувала Валентина Савчук

Розділ новин: 

Коментарі