У Нововолинську меблярі долучились до допомоги українським захисникам

У Нововолинську меблярі долучились до допомоги українським захисникам
У Нововолинську меблярі долучились до допомоги українським захисникам

Команда меблярів із Нововолинська з початку воєнних дій долучилась до допомоги не лише громаді, а й українській армії. Хлопці виготовляють необхідні меблі для військових. Про це пише інтернетвидання «БУГ».
Як розповів журналістам Микола Чемерис, із перших днів по допомогу звернулась Нововолинська лікарня для виготовлення пандусів у бомбосховище. Згодом волонтери залучили меблярів для виготовлення ліжок та стійниць для зброї військовим.
Команда близько чотирьох днів виготовляла ліжка на 10 спальних місць, а також стійниці для зброї. Хлопці на фронті уже отримали меблі та подякували небайдужим нововолинцям.
- Молоді волонтери звернулись по допомогу, тому у нас було завдання – виготовити ліжка військовим. Ми запропонували зробити п’ять двоярусних ліжок, адже такий варіант є не лише естетично гарним, а й досить зручним, – розповів Микола.
Меблярі не зупиняються на досягнутому та продовжують свою роботу над ще однією партією ліжок для українських вояків. Микола зазначив, що за потребою до команди можуть звертатись не лише волонтери, а й органи державної влади.
- Мої колеги, які виявились небайдужими до нашої праці, надали дерево та інші матеріали для виготовлення, – додав мебляр.
Микола запрошує своїх «конкурентів» долучатись до роботи, аби бути корисними у цей не простий для держави час. Якщо ж небайдужі не мають верстатів, то можуть допомогти команді з виготовленням партії ліжок.
- Роботи вистачає, зробимо усе разом. Ми все подолаємо та переможемо, адже правда – з нами, – наголосив Микола.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: