У напрямку проекту «Чиста вода» розвиватиметься співпраця з партнерами

10 листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Серед поточних питань, які обговорювалися, була звернена увага на те, що держава не виділяє індексацій до заробітної плати працівників бюджетних сфер. Це зобов’язання взяла на себе міська рада, і з місцевого бюджету виділяється 8 мільйонів гривень. Щодо благоустрою Володимира, то міський голова Петро Саганюк зауважив, що є багато дерев, вражених омелою. Їх необхідно зрізати і насадити нові. Серйозною проблемою у місті став стан каналізаційних систем. Минулого тижня забилися каналізації у двох висотних будинках. Виникає потреба через засоби масової інформації провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо правильного користування каналізаційними системами. Місто і надалі чекають відключення води, які відбуватимуться з четверга на п’ятницю 12 і 13 листопада і з вівторка на середу 17і 18 листопада з 20 до 7години ранку. В міську раду надходить інформація про те, що у торговій мережі відсутня належна перевірка м’ясних виробів. Також виникла необхідність виділення місць для збору виробів із пластику. Міський голова в черговий раз наголосив, що місто потребує будівельних ресурсів, зокрема необхідно будувати нове приміщення для центру зайнятості. Дуже багато проблем спричинено тим, що у країні складно проходить реформування влади. Проте питання, які виникають на місцях, слід вирішувати вчасно. В жодному разі не допускати прострочення розгляду заяв та скарг від громадян.
Після наради відбулася традиційна зустріч очільника міста з представниками місцевих ЗМІ, під час якої журналісти почули відповіді на свої запитання.
-Петре Даниловичу, коли відбудеться перша сесія міської ради і які питання першочергово розглядатимуться?
-Сесію вже можна було б провести, але не зареєстровані ще 4 депутати. Є обрані і в міську раду, і в обласну, й вони ще визначаються. Перша сесія має відбутися при 100%-ій явці всіх депутатів. Буде обраний виконком і секретар міської ради, затверджені голови комісій, регламент роботи, статут міської громади.
-Які надходять пропозиції від громади міста?
-Заасфальтувати вулиці. Надійшло біля 40 заяв. У цьому плані проведемо «круглий стіл», створимо громадську раду.
-Громадяни міста, які проживають у віддалених від центру, але густонаселених районах, нарікають на відсутність аптек поблизу. Як плануєте вирішити це питання?
-Це питання ще треба вивчити. Таких районів багато. Аптеки у нас дійсно прив’язані до лікарень. Можна ж відкрити аптеку у приміщенні залізничного вокзалу, в селищі цукрового заводу планується створення центру первинної медичної допомоги.
-Деякі громадяни цікавляться, чому міська рада не дає дозволу для створення притулку для бродячих тварин?
-Міська рада тут ні при чому. У нас діє організація «Дай лапу». Ми пропонували їм для створення притулку центр полігону. Але їх це не влаштовує. На мою думку, це найкраще місце. Ми заклали туди 50 тисяч. Поки що проблема бродячих собак залишається.
-Розвивається співпраця із поляками. У чому вона полягає?
-Співпрацюємо в напрямку проекту «Чиста вода», можливо, пізніше будемо створювати нові каналізаційні системи.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі