У місті є резервні землі для учасників АТО

29 листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк наголосив, що позиція міської влади щодо теперішніх власників цукрового заводу, які не виконують взятих на себе зобов’язань, має бути жорсткішою. Мер піддав критиці питання виділення земельних ділянок для учасників АТО в районі цукрового заводу, оскільки ця місцевість є болотистою і технічно не дослідженою. В місті є резервні землі, які можна виділити для атовців. Очільник міста нагадав, що 2 грудня о 15 годині у  приміщенні КМЦ відбудеться звіт міського голови. 10 грудня минає два роки з дня створення нашої механізованої бригади, а тому планується поїздка представників виконкому на схід для вивчення потреб військових. Проблемою залишається освоєння коштів. Триває робота над втіленням у життя програми соціально-економічного розвитку міста, тож необхідно врахувати запити всіх депутатів, а також розробити заходи із благоустрою на наступний рік. Міський голова доручив своїм заступникам Ярославу Матвійчуку та Олегу Свідерському вивчити питання платних стоянок.
Після наради Петро Саганюк традиційно зустрівся із представниками місцевих ЗМІ і відповів на їхні запитання.
-Місяць залишився до Нового року. Що потрібно доробити, підтягнути?
-Підтягнути потрібно те, що розпочали. У фінансовому плані рік завершуємо з оцінкою «відмінно». Є проблема в освоєнні коштів. Ще слід зробити дахи у будинках на вулицях Луцькій, Роксолани та інших. В цілому об’єкти, які планували, на 95% завершили. Продовжуються роботи з ремонту вулиці Ковельської. Прозвучали значні зауваження. Нині фірма «АМіЛа» взяла на допомогу підрядну фірму «Ідея». Нардеп Ігор Гузь тримає руку на пульсі життя нашого міста. Обговорили з ним питання об’їзної дороги. Домовилися про те, щоб розпочати переговори із проектним інститутом, який зробить технічне обґрунтування. Ігор Гузь пообіцяв, що після Нового року до нас прибуде міністр інфраструктури.
-На нараді Ви сказали, що в місті є резервні землі для учасників АТО.
-Це питання ще слід продумати. На даний час можливі 50 ділянок. Це в районі КП «Полігон» 15 ділянок, але там вважається санітарна зона. Я дав доручення вивчити, чи можливо цю зону зменшити. Приблизно 10 ділянок можна виділити на вулиці Пилипа Орлика, а також у районі міжрайбази, де підприємець, який володіє землею, вже два роки не платить за неї, а тому доцільно розірвати договір.
-Ви також казали про організацію поїздки на схід.
-Ми порадилися, щоб напередодні другої річниці створення бригади відрядити туди делегацію. Я дав доручення Олегу Свідерському переговорити з командиром. Їм потрібні бензопили, кабель, а не продукти. Виявилося, що там, де перебуває наше з’єднання, є школа-інтернат. Хочемо познайомитися з цією школою і встановити контакт.
-Відомо, що закуплено нову снігоочисну техніку. Що це за техніка?
-У КП «Полігон» є ця нова техніка, і ви можете її побачити
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі