У «Medical House by Nesteryak» усі пацієнти почуваються, як удома

У «Medical House by Nesteryak» усі пацієнти почуваються, як удома
У «Medical House by Nesteryak» усі пацієнти почуваються, як удома

Минуло лише пів року, як у Володимирі-Волинському відкрився новий приватний медичний заклад «Medical House by Nesteryak», а вже багато охочих відвідали тут лікарів і залишилися задоволені. Найчастішими пацієнтами є діти. Тут працюють педіатри і стоматологи. Ось чому у вічі насамперед впадає, що в закладі все налаштоване передусім на те, щоб було затишно маленьким пацієнтам. Діткам тут, згідно з графіком, роблять необхідні щеплення. За призначенням лікаря можуть вакцинуватися й дорослі, особливо ті, кому не вдалося отримати щеплення в дитинстві. У наявності вакцина «Тревенар» (виробництво США), яка захищає від отиту, пневмонії, бронхітів та інших захворювань, що викликаються бактеріями. 
У стоматологічному кабінеті вас позбавлять від зубного болю, а якщо потрібне хірургічне втручання, то направлять у стоматологічну поліклініку. І не бійтеся! Тут ви зовсім не відчуєте болю, настільки турботливо працюють стоматологи в медичному центрі. 
Заклад на шляху свого розвитку. Колектив працює над отриманням нового обладнання, розширенням послуг. Діє косметичний кабінет.
Але найголовніше те, що всіх тут зустрічають привітними усмішками, і це вже пом’якшує проблеми, із якими звертаються люди.
-Наша мета – зробити заклад комфортним, - каже Ганна Нестеряк. – Час підказує, що вже не можна, аби у медичному закладі панувала строга лікувальна атмосфера. Ми прагнемо створити атмосферу теплоти і затишку. Усі пацієнти мають тут почуватися, як удома. Задля цього ми вмикаємо тиху і заспокійливу музику. На столиках – привабливі композиції з квітів. Пропонується запашна кава. А нашим маленьким пацієнтам обов’язково після прийому вручаються призи у вигляді кульок, слайдів. Діти є діти. Їм властивий особливий страх перед лікарями, а тому ми повинні створити атмосферу безпосередності, радості. Дитина повинна піти від нас у настрої, відчуваючи, що тут про неї подбали, не тільки полікували, а й подарували щось приємне.
Сучасний підхід до пацієнта – це лікування за європейськими тенденціями. Людина має йти до лікаря з вірою в те, що їй допоможуть, подолають не тільки фізичний біль, а й моральні страждання. Вона має вірити у своє зцілення, а лікарі повинні їй у цьому допомогти. Таке кредо обрали всі працівники «Medical House». Тут дуже привітний персонал, який приділяє відвідувачам максимум своєї уваги. До послуг пацієнтів – фото чи відео на згадку про відвідування закладу. Тут із вами пожартують, порозмовляють на різні теми, покращать настрій. 
Не можна не радіти, що попри всі труднощі наша медицина успішно розвивається, що з’являються нові медичні заклади, освоюються нові технології. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: