У магазині «Сонечко» готові до зими

Батьки завжди дбають про те, що їдять їхні діти, чим вони бавляться, а також у що одягнути невгамовних малюків. У теперішній час потрібно до цього ставитися дуже дбайливо. Одяг для дітей має бути зручним, а взимку – ще й теплим, незважаючи на його призначення. Це надзвичайно важливо для здоров’я дитини, яка адаптується до навколишнього середовища. Тому батьки повинні дуже ретельно підбирати одяг. Саме у магазині «Сонечко», який уже 13 років працює у Володимирі, можна знайти якісний і зручний зимовий одяг для улюблених синочків та донечок.
Як розповідає продавець-консультант Наталія Бізюкова, у магазині вже давно є постійні клієнти, що свідчить про хорошу роботу власника. А причина цього – якісний товар і компетентні працівники, які порадять найкраще.
-Ми готові до зими, - розповідає пані Наталія. – Зараз у нас є все, аби ваша дитина була в холодну пору року взута і одягнена.
У магазині дійсно великий вибір. Зайшовши у приміщення, одразу бачиш безліч різнобарвних курток та пальт із натуральним та штучним хутром як на дівчаток, так і на хлопчиків. Також є багато шапок різного фасону і кольору, які можна підібрати до верхнього одягу. Окрім цього, у «Сонечку» можна придбати теплі светри, плаття і джинси, яких тут також вдосталь. Ще батькам буде дуже просто купити якісне взуття з натуральної шкіри та її замінників. А для зовсім маленьких люблячі мами зможуть придбати демари, які у народі називають «дутиками».
У магазині «Сонечко», що на вулиці Данила Галицького, 5, дбайливі батьки знайдуть усе, що потрібно для їхніх дітей, аби малюки взимку почувалися тепло і комфортно.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі